HOLLY I - ratanová sestava - tmavě šedá

Akce
HOLLY I - ratanová sestava - tmavě šedá
ZdarmaZdarma 16 700 Kč –19 %

Ratanovou sestavu HOLLY ocení všechny páry, které spolu rádi tráví svůj čas. Skládá se z dvou sedáků, opatřených 13 cm vysokým polstrováním a pohodlnými polštáři. Pro maximální komfort nabízí sestava HOLLY vysouvací taburety pro natažení nohou. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Tento set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

13 600 Kč
Skladem

Ratanovou sestavu HOLLY ocení všechny páry, které spolu rádi tráví svůj čas. Toto dvojkřeslo přímo vybízí k ranní kávě na zahradě, či jen relaxaci a pozorování okolí.  Skládá se z dvou sedáků, opatřených luxusním 13 cm vysokým polstrováním a pohodlnými polštáři. Uprostřed se nachází praktický stolek pro odkládání nápojů, drobných pokrmů, či knihy. Pro maximální komfort nabízí sestava HOLLY vysouvací taburety pro natažení nohou. Díky rozkládací stříšce v béžové barvě pak není ani přímé slunce překážkou při relaxaci. Tento set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

 

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně.

 

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit ratanovou sestavu HOLLY:

  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Ideální pro páry
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)
  • Praktická stříška

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 1x dvojkřeslo vč. stříšky, 2x taburet
Rozměry dvojkřesla (ŠxHxV) 160cm x 80cm x 74cm

Rozměry dvojkřesla s roztaženou střechou (ŠxHxV)

160cm x 80cm x 160cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 55cm x 55cm x 30cm

 

Kód Kód: 75
Jméno značky: RatanovýSvět.cz
Kategorie: Sedací sestavy