HOLLY I - ratanová sestava

HOLLY I - ratanová sestava
ZdarmaZdarma 20 880 Kč –20 %

Ratanovou sestavu HOLLY ocení všechny páry, které spolu rádi tráví svůj čas. Skládá se z dvou sedáků, opatřených 13 cm vysokým polstrováním a pohodlnými polštáři. Pro maximální komfort nabízí sestava HOLLY vysouvací taburety pro natažení nohou. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Tento set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

16 700 Kč
Skladem

Ratanovou sestavu HOLLY ocení všechny páry, které spolu rádi tráví svůj čas. Toto dvojkřeslo přímo vybízí k ranní kávě na zahradě, či jen relaxaci a pozorování okolí.  Skládá se z dvou sedáků, opatřených luxusním 13 cm vysokým polstrováním a pohodlnými polštáři. Uprostřed se nachází praktický stolek pro odkládání nápojů, drobných pokrmů, či knihy. Pro maximální komfort nabízí sestava HOLLY vysouvací taburety pro natažení nohou. Díky rozkládací stříšce v béžové barvě pak není ani přímé slunce překážkou při relaxaci. Tento set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

 

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně.

 

Pro zvýšení pohodlí zákazníků a pro ujištění se, že nedojde k chybné montáži, dodáváme tuto sestavu již smontovanou. Je tedy možné ji po doručení okamžitě začít používat. 

 

Proč koupit ratanovou sestavu HOLLY:

  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Ideální pro páry
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)
  • Praktická stříška

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 1x dvojkřeslo vč. stříšky, 2x taburet
Rozměry dvojkřesla (ŠxHxV) 160cm x 80cm x 74cm

Rozměry dvojkřesla s roztaženou střechou (ŠxHxV)

160cm x 80cm x 160cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 55cm x 55cm x 30cm

 

Kód Kód: 75
Kategorie: Sedací sestavy