MONTREAL - Zahradní barový stůl s ohništěm

1 hodnocení

Zahradní barový stůl s plynovým ohništěm Montreal je skvělým doplňkem na zahradu, terasu, či do restaurací a barů. Ideální výška 112cm se postará o pohodlné sezení jako za klasickým barovým stolem, nebo prostě "na stojáka".  Barový stůl s ohništěm je vyroben z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, je tedy odolný vůči povětrnostním vlivům i UV záření. Plynovou láhev můžete elegantně uložit dovnitř barového stolu.

38 725 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O zahradním barovém stolu s ohništěm

Zahradní barový stůl s plynovým ohništěm Montreal je skvělým doplňkem na zahradu, terasu, či do restaurací a barů. Ideální výška 112cm se postará o pohodlné sezení jako za klasickým barovým stolem, nebo prostě "na stojáka". Zahradní barový stůl s ohništěm Montreal je jednoduše vhodný všude tam, kde tento designový kousek dotvoří atmosféru a přinese klasický oheň bez jisker a kouře. Plynové ohniště je potřeba připojit k propan-butanové láhvi, kterou lze elegantně schovat dovnitř stolu. Výkon ohniště zahradního barového stolu je 12 kW a zahřeje tak každou terasu. 

Z ČEHO JE zahradní barový stůl s ohništěm VYROBEN

Všechny naše stoly s ohništěm jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny (GRC-Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům.

TECHNICKÉ PARAMETRY zahradního barového stolu s OHNIŠTĚm 

Rozměry 87x87x112cm
Hmotnost 75kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 12kW
Plynová láhev Uvnitř stolu
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry ohniště 31x31cm
Příslušenství Lávový kámen v balení 3kg, plátěný Canvas obal

      

OBSAH BALENÍ zahradního barového stolu s ohništěm montreal

  • Lávový kámen na překrytí ohniště
  • Ochranný obal na překrytí
  • Regulátor plynu
  • Přívodní hadice
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití 


Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Kód Kód: 690
Kategorie: Stoly s ohništěm