DIANA II - Zahradní set nábytku - světle šedý

4 hodnocení
Zahradní set nábytku - světly
ZDARMAZDARMA

Zahradní set nábytku DIANA je ideální volbou pro rodinné posezení, či grilovaní na terase. Luxusní jídelní set se skládá z 6 pohodlných židlí a rozměrného stolu o délce 220cm ze slitiny hliníku, která dokonale imituje vzhled dřeva. Tento zahradní set nábytku je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí.

62 900 Kč
Na dotaz (1 ks)

Obecné informace o zahradním setu DIANA

Zahradní set nábytku DIANA je ideální volbou nejen pro rodinné posezení, či grilovaní na terase. Využití nalezne i při pořádání nejrůznějších oslav a to ať na zahradě, nebo v interiéru rodinného domku. Luxusní jídelní set se skládá z 6 pohodlných židlí a rozměrného stolu o délce 220cm ze slitiny hliníku, která dokonale imituje vzhled dřeva. Polstrování židlí se nachází i v oblasti pod zády, díky čemuž se stává sezení ještě pohodlnějším. Tento zahradní set nábytku je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca.

Z čeho je zahradní set nábytku DIANA vyroben

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej venku mít prakticky celoročně. 

Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit zahradní set DIANA

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné polstrování i v oblasti zad
  • Luxusní hliníkový jídelní stůl
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry zahradního setu DIANA

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Světle šedá
Polstrování Ano
Barva polstrování Mocca
Počet kusů v sestavě 6x židle, 1x stůl
Rozměry stolu (ŠxHxV) 202cm x 94cm x 72cm
Rozměry židle (ŠxHxV) 67cm x 67cm x 99cm

 

 TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na zahradní set a zvyšte tak ještě více jeho životnost   

 

 

Kód Kód: 9002
Kategorie: Jídelní sestavy