KATE (XL) I - Zahradní sezení z umělého ratanu - tmavě šedé

10 hodnocení
Luxusní zahradní sezení
ZDARMAZDARMA

Zahradní sezení z umělého ratanu KATE ve variantě XL je ideální volbou pro rodinný odpočinek, či grilovaní na terase. Luxusní zahradní sezení z umělého ratanu se skládá z 6 pohodlných židlí a rozměrného stolu opatřeného 5mm tvrzeným sklem. Tato sezení je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. 

58 500 Kč
Objednáno

Obecné informace o zahradním sezení z umělého ratanu KATE XL

Zahradní sezení z umělého ratanu KATE ve variantě XL je ideální volbou nejen pro rodinný odpočinek, či grilovaní na terase. Využití nalezne i při pořádání nejrůznějších oslav a to ať na zahradě, nebo v interiéru rodinného domku. Luxusní zahradní sezení z umělého ratanu se skládá z 6 pohodlných židlí a rozměrného stolu opatřeného 5mm tvrzeným sklem. Tato jídelní sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

Z čeho je zahradní sezení KATE XL vyrobeno 

Celé zahradní sezení je ručně vyplétáno z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej venku mít prakticky celoročně. Polstrování židlí se nachází i v oblasti pod zády, díky čemuž se stává sezení ještě pohodlnějším. 

Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit zahradní sezení z umělého ratanu KATE XL

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné polstrování i v oblasti zad
  • Souprava pro 6 osob
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry zahradního sezení KATE XL  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 6x židle, 1x stůl
Rozměry stolu (ŠxHxV) 181cm x 91cm x 75cm
Rozměry židle (ŠxHxV) 76cm x 76cm x 96cm

 

TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na zahradní sezení KATE (XL) a zvyšte tak ještě více jeho životnost 

 

 

Kód Kód: 9027
Kategorie: Jídelní sestavy