MEGHAN I - ratanová sedací souprava - tmavě šedá

38 hodnocení

Ratanová sedací souprava MEGHAN je ozdobou každé terasy, či zahrady. Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky zpříjemní každé posezení u kávy s rodinnou či přáteli. Zahradní set MEGHAN s skládá z jednotlivých modulů, lze si jej tedy uzpůsobit dle Vašich požadavků. Venkovní set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. Celá sestava je ručně vyplétána z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí.

44 900 Kč
Skladem (>5 ks)

Obecné informace o rohové ratanové soupravě meghan

Rohová ratanová sedací souprava MEGHAN je ozdobou každé terasy, či zahrady. Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky zpříjemní každé posezení u kávy s rodinnou či přáteli. Tento ratanový set nalezne využití rovněž v interiéru a to ať už v recepci administrativní budovy, či jako doplněk zimní zahrady. Díky svému tvaru do L, jej lze umístit do rohu místnosti a docílit tak úspory místa. Ratanová souprava MEGHAN s skládá z jednotlivých modulů, lze si ji tedy uzpůsobit dle Vašich požadavků. Tato venkovní sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. 

Z čeho je ratanová sestava meghan vyrobena

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit luxusní zahradní set meghan

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Možnost uzpůsobit si výsledný tvar, díky jednotlivým modulům
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry rohové soupravy meghan 

Materiál                           Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 2x díl rovný, 3x díl rohový, 1x stolek
Rozměry rovného dílu (ŠxHxV) 84cm x 82cm x 65cm
Rozměry rohového dílu (ŠxHxV) 82cm x 82cm x 65cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 82cm x 82cm x 30cm

 

 TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na zahradní sedací soupravu a zvyšte tak ještě více její životnost   

Kód Kód: 9036
Kategorie: Sedací sestavy