MEGHAN I - ratanová sedací souprava

MEGHAN I - ratanová sedací souprava
ZdarmaZdarma 38 560 Kč –20 %

Luxusní sedací souprava MEGHAN je ozdobou každé terasy. Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky zpříjemní každé posezení u kávy s rodinnou či přáteli. Polyratanová sada MEGHAN s skládá z jednotlivých modulů, lze si ji tedy uzpůsobit dle Vašich požadavků. Tato sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí.

30 850 Kč
Skladem

Luxusní sedací souprava MEGHAN je ozdobou každé terasy. Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky zpříjemní každé posezení u kávy s rodinnou či přáteli. Tento set nalezne využití rovněž v interiéru a to ať už v recepci administrativní budovy, či jako doplněk zimní zahrady. Díky svému tvaru do L, jej lze umístit do rohu místnosti a docílit tak úspory místa. Polyratanová sada MEGHAN s skládá z jednotlivých modulů, lze si ji tedy uzpůsobit dle Vašich požadavků. Tato sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

 

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

 

Pro zvýšení pohodlí zákazníků a pro ujištění se, že nedojde chybě při montáži, dodáváme tuto sestavu (kromě stolu) již smontovanou. Je tedy možné ji po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit sedací sestavu MEGHAN:

  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Možnost uzpůsobit si výsledný tvar, díky jednotlivým modulům
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry:

 

Materiál                           Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 2x díl rovný, 3x díl rohový, 1x stolek
Rozměry rovného dílu (ŠxHxV) 84cm x 82cm x 65cm
Rozměry rohového dílu (ŠxHxV) 82cm x 82cm x 65cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 82cm x 82cm x 30cm

 

 

Kód Kód: 44
Kategorie: Sedací sestavy