FOR ARCH - 19.9.-23.9.2023 - Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 6C18 v hale 6 - PVA Letňany

BERGAMO - luxusní stůl s plynovým ohništěm

1 hodnocení
Luxusní stůl s plynovým ohništěm
ZDARMAZDARMA

Luxusní konferenční stůl s integrovaným plynovým ohništěm. Stůl je vyroben z vysoce pevného betonu, vyztuženého skelným vláknem. Můžete jej využívat venku tedy celoročně. Stůl s ohništěm BERGAMO je vyroben v černém odstínu a je tedy skvělým doplňkem našich sedacích souprav v tmavě šedém provedení.

45 576 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O luxusním Stolu s PLYNOVým OHNIŠTěm

Oheň od nepaměti spojoval lidi, vytvářel pocit bezpečí a soudržnosti. Tento věky ověřený koncept přenášíme do moderní doby, kdy je terasa či zahrada místem určeným pro odpočinek. Stůl Bergamo, s integrovaným plynovým ohništěm, nabízí možnost romantického posezení, setkání s přáteli, nebo naopak jen tak se sám zahledět do ohně u sklenky vína. Užívat si klid, vzduch a hřejivé teplo sálající z ohniště můžete u našeho stolu s velkorysým výkonem 16kW a rozměrech 107x107x35cm. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou, můžete získat klasický konferenční stolek, aniž by kdokoliv poznal, že je stůl něčím výjimečný. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v totožném designu. Luxusní stůl s plynovým ohništěm Bergamo je vyroben v černém odstínu a je tedy i díky čtvercovému tvaru ideálním doplňkem našich rohových souprav v tmavém provedení. Doporučujeme jej například k soupravám MEGHAN I., či soupravě ROYAL.

Z ČEHO JE luxusní Stůl s PLYNOVým OHNIŠTĚm VYROBEN

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě. 

Technické parametry luxusního stolu s plynovým ohništěm

Rozměry

107x107x35cm

Váha

91kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

16kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Vysoce odolný litý beton

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

 

Obsah balení luxusního stolu s plynovým ohništěm Bergamo

  • Zakrývací deska na překryrtí ohniště
  • Výplň ohniště - dekorační sklo
  • Regulátor plynu s přívodní hadici 3m
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 642
Kategorie: Stoly s ohništěm