O nás

Velmi si ceníme toho, že jste navštívili náš internetový obchod s kvalitním ratanovým nábytkem - Ratanovýsvět.cz a rádi bychom Vás ubezpečili, že jsme českou firmou, pro kterou se spokojený zákazník nachází vždy na prvním místě! Pro získání a udržení si spokojených zákazníků jsme si vytyčili následující body a těch se pevně držíme.

 

 

Kvalitní zboží

Nezbytnou podmínkou úspěšného obchodu v jakémkoliv oboru je kvalitní zboží a my v Ratanovýsvět.cz jsme si toho moc dobře vědomi. Abychom si mohli být naprosto jistí každým produktem z našeho sortimentu, pravidelně navštěvujeme světové veletrhy a pečlivě pro Vás vybíráme takové výrobce, za jejichž výrobky můžeme ručit dobrým jménem naší společnosti. Každou položku z nabídky jsme pro Vás před jejím zařazením osobně otestovali, a to nejen z pohledu výrobních postupů a kvality použitých materiálů, ale i s ohledem na pohodlnost, praktičnost a celkový design. Při každém předání zboží zákazníkovi si tedy můžeme být jisti, že jsme mu dovezli právě tu kvalitu, kterou od nás právem očekává.

Poměr cena/kvalita

U nás v Ratanovém světě se řídíme úslovím: „Nejsem dost bohatý na to, abych si mohl kupovat levné věci“. Naše produkty nejsou nejlevnější na trhu a ani nikdy nebudou. Čím si ale můžete být jistí, je skutečnost, že náš zahradní nábytek z umělého ratanu Vám vydrží dlouhá léta v perfektní kondici a ponechá si původní odstíny barev a strukturu materiálu. Přesto se však snažíme pro Vás držet ceny co možná nejníže. Právě proto nakupujeme vše přímo od výrobců a zboží neprochází přes žádné prostředníky a jejich marže. 

Vlastní sklad

Každý asi zná ten pocit zklamání, kdy po zdlouhavém vybírání zjistíte, že zboží není skladem, a pokud máte štěstí, je u dodavatele na poptání s neurčitou dodací lhůtou. U nás si nikdy nemusíte kontrolovat dostupnost zboží. Můžete se spolehnout, že ať už si u nás vyberete kterýkoliv kus ratanového nábytku, čeká na vás v našem skladu. Po provedení objednávky jej tak můžeme okamžitě expedovat a doručit do vašich rukou v expresním čase.

Vlastní doprava

Kvalitní nábytek z umělého ratanu nikdy není balený v plochých kartonových krabicích s návodem ke smontování. Jeho kostra je již z výroby tvořena robustní svařenou konstrukcí a k vám se tak dostane ve výsledných rozměrech. Proto i jeho balení a manipulace s ním vytváří daleko vyšší nároky než je tomu u běžného zahradního nábytku. Abyste si mohli být jistí, že každý náš kus k vám dorazí ve stejném stavu, ve kterém opustil náš sklad, nabízíme možnost využít naši vlastní přepravu. Při té je zaručena odborná manipulace během nakládky, převozu i vyložení zboží u vás doma. Tato služba umožňuje i flexibilní volbu dne a času doručení, který vám vyhovuje, a kterému se vždy snažíme maximálně vyhovět.

Osobní přístup

Zboží, který si u nás zakoupíte, Vám budě dělat radost po mnoho let. Z toho důvodu při výběru potřebujete nejen čas, ale i dostatek informací. S časem Vám bohužel pomoci neumíme, o to více se ale snažíme, abyste měli k dispozici tolik informací, kolik jen bude potřebovat. Díky perfektní znalosti všech našich produktů jsme na telefonním čísle +420 739 300 033, či e-mailu info@ratanovysvet.cz připraveni zodpovědět každý Váš dotaz. Nemusí se přitom týkat pouze technických parametrů, ale každý může využít naši konzultaci, který model se do daného prostoru hodí nejvíce. Po telefonu Vám dále rádi pomůžeme při procházení objednávkovým formulářem, či se specifickými požadavky na dopravu, nebo platbu. Po nákupu si zase rádi vyslechne zpětnou vazbu, jak jste s nábytkem spokojeni, či poskytneme radu ohledně údržby.

5 položek celkem