LUNAR BOWL - Luxusní stůl s ohništěm

2 hodnocení
Luxusní stůl s ohništěm Lunar Bowl
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradním stůl s integrovaným plynovým ohništěm nabízí výkon 12kW. Stůl ve tvaru polokoule o průměru 107cm nabízí dostatek odkládacích ploch okolo ohniště. Stůl Lunar Bowl má povrchovou úpravu hlazeného betonu a je v šedém provedení. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich rohových zahradních sedacích sestav ve světle šedé barvě.

39 975 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O luxusním Stolu s OHNIŠTěm lunar bowl

Luxusní zahradní stůl Lunar Bowl nabízí hned 3 výhody v jednom. Jedná se o praktický a zároveň designový stůl, který současně dokáže díky 12kW výkonu nahradit klasický venkovní tepelný zářič. Jako bonus se díky integrovanému ohništi okamžitě stane tvůrcem pohodové a romantické atmosféry. Stůl má velkorysé rozměry polokoule o průměru 170cm a nabízí tedy dostatek odkládacích ploch okolo ohniště. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou (kterou lze dokoupit), můžete získat klasický konferenční stolek. Luxusní stůl s ohništěm Lunar Bowl má povrchovou úpravu hlazeného betonu a je v šedém provedení. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v totožném designu. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich rohových zahradních sedacích sestav ve světle šedé barvě, jako například MEGHAN II, nebo LINDSEY.

Z ČEHO JE luxusní Stůl s OHNIŠTĚm lunar bowl VYROBEN

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě. 

Technické parametry luxusního stolu s ohništěm

Rozměry

Ø107x40cm

Rozměr ohniště

Ø60,3cm

Váha

57kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

12kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Vysoce odolný litý beton

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

Spotřeba

800-900g/hod

 

Obsah balení luxusního stolu s ohništěm lunar bowl

  • Výplň ohniště - lávový kámen
  • Ochranný obal na přikrytí stolu
  • Regulátor plynu s přívodní hadici 3m
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 672
Kategorie: Stoly s ohništěm