LINDSEY - luxusní zahradní sedací souprava - šedá

5 hodnocení
Luxusní zahradní sedací sestava
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradní sedací sestava LINDSEY nabízí jedinečnou kombinaci krásného čistého designu, prvotřídního zpracování a luxusních materiálů. Na první pohled nadchne teakové dřevo, kterým je opatřen nejen konferenční stolek, ale i odkládací prostory na okrajích sedací soupravy. Hliníková konstrukce zahradní sestavy je tmavě šedá, polstrování pak v odstínu světle šedém. Luxusní zahradní sedací sestava LINDSEY je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý.

104 900 Kč
Skladem

Obecné informace o luxusní zahradní sestavě LINDSEY

Luxusní zahradní sedací sestava LINDSEY nabízí jedinečnou kombinaci krásného čistého designu, prvotřídního zpracování a luxusních materiálů. Na první pohled nadchne teakové dřevo, kterým je opatřen nejen konferenční stolek, ale i odkládací prostory na okrajích sedací soupravy. O maximální pohodlí se postarají 15 cm vysoké podsedáky, dále pak polštáře a dekorativní polštářky (jsou součástí sestavy) jejichž kombinace garantuje ten nejvyšší komfort při sezení. Tato luxusní zahradní sestava není jen krásná, ale zároveň i velmi praktická. Celá konstrukce je z hliníku, veškeré polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat soupravu celoročně venku. Rohová zahradní sestava LINDSEY se skládá z prostředního dílu a dvou krajních částí. Každá z nich navíc nabídne velmi praktické odkládací plochy. Hliníková konstrukce sestavy je tmavě šedá, polstrování pak v odstínu světle šedém. Rohová luxusní zahradní sestava LINDSEY  je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý.

z čeho je luxusní sedací sestava LINDSEY vyrobena 

Celá konstrukce jednotlivých častí luxusní zahradní sedací sestavy LINDSEY je tvořena ze svařených silnostěnných hliníkových profilů. Nikde se nic nemontuje, tudíž se ani nemůže nic "rozvrzat" a lze tedy garantovat dlouholetou životnost. Polštáře a polstrování jsou opatřeny vodoodpudivou vrstvou, vnitřky jsou pak vyplněny rychleschnoucí pěnou. (veškeré potahy polštářů a polstrování jsou vybaveny zipem a lze je tedy pohodlně vyprat). Konferenční stolek je opatřen teakovým dřevem. Veškeré materiály jsou vhodné pro venkovní používání a snesou rozmezí teplot od -20 až do 50°C, zároveň jsou odolné proti působení UV záření. 

Proč koupit luxusní zahradní sestavu LINDSEY

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Krásný čistý nadčasový design
  • Robustní hliníková konstrukce 
  • Teakové dřevo
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -20 až do 50°C) 

Technické parametry luxusní zahradní sestavy LINDSEY  

Materiál                            Outdoorová textilie, hliníková konstrukce
Barva nábytku Tmavě šedá
Barva polstrování Světle šedá
Polstrování Ano + polštáře + 3 dekorativní polštářky
Barva malých polštářků Modrá
Počet kusů v sestavě 1x střední díl, 1x pravý bok, 1x levý bok, 1x konferenční stolek
Rozměry střední díl (ŠxHxV) 87cm x 87cm x 68cm
Rozměry pravý bok (ŠxHxV) 220cm x 87cm x 68cm
Rozměry levý bok (ŠxHxV) 190cm x 87cm x 68cm
Rozměry stolek (ŠxHxV) 130cm x 70cm x 30cm
Rozměry celkem (ŠxHxV) 307cm x 277cm x 68cm

 

Kód Kód: 9033
Kategorie: Sedací sestavy