ISABELLE - luxusní lehátko - šedé

1 hodnocení
Luxusní lehátko
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradní lehátko ISABELLE nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. O maximální pohodlí se postará 15 cm vysoké polstrování. ISABELLE není jen krásná, ale zároveň i velmi praktická. Celá konstrukce je z hliníku, polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat lehátko celoročně venku. Hliníková konstrukce sestavy je šedá, polstrování pak v odstínu světle šedém.

26 900 Kč
Skladem (2 ks)

Luxusní zahradní lehátko ISABELLE nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. O maximální pohodlí se postará 15 cm vysoké polstrování. ISABELLE není jen krásná, ale zároveň i velmi praktická. Celá konstrukce je z hliníku, polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat lehátko celoročně venku. Hliníková konstrukce sestavy je šedá, polstrování pak v odstínu světle šedém. Luxusní lehátko ISABELLE  je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. Vzhledem k absolutně totožnému provedení a použitých materiálů velmi doporučujeme zvážit koupi lehátka CHARLOTTE v kombinaci se sedací soupravou LINDSEY.

 

Konstrukce lehátka je tvořena ze svařených silnostěnných hliníkových profilů. Nikde se nic nemontuje, tudíž se ani nemůže nic "rozvrzat" a lze tedy garantovat dlouholetou životnost. Polstrování je opatřeno vodoodpudivou vrstvou, vnitřky jsou pak vyplněny rychleschnoucí pěnou. (potah polstrování je vybaven zipem a lze je tedy pohodlně vyprat). Veškeré materiály jsou vhodné pro venkovní používání a snesou rozmezí teplot od -20 až do 50°C, zároveň jsou odolné proti působení UV záření.

 

Proč koupit luxusní lehátko ISABELLE:

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Krásný čistý nadčasový design
  • Robustní hliníková konstrukce 
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -20 až do 50°C)

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Outdoorová textilie, hliníková konstrukce
Barva nábytku Šedá
Barva polstrování Světle šedá
Polstrování Ano
Počet kusů v sestavě 1x lehátko
Rozměry lehátka (ŠxHxV) 225cm x 90cm x 39cm
Kód Kód: 1044
Kategorie: Lehátka