MADISON - luxusní zahradní sedací souprava - šedá

4 hodnocení
Zahradní sedací souprava
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradní sedací souprava MADISON nabízí kombinaci kvalitního provedení, unikátních materiálů a nevšedního designu. Specialitou jsou především v pruhy tkaniny propletené kolem masivní hliníkové konstrukce. O maximální pohodlí se postarají 15cm vysoké podsedáky, které jsou vyplněny rychleschnoucí antibakteriální pěnou. Celá sedací souprava se skládá z 2 křesel, pohovky pro 3 osoby a konferenčního stolku. Set je v moderní antracitové barvě, stolek je pak opatřen kvalitním teakovým dřevem. Luxusní zahradní sedací souprava MADISON  je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. 

99 900 Kč
Skladem (2 ks)

Obecné informace o zahradní sedací soupravě MADISON 

Luxusní zahradní sedací souprava MADISON nabízí kombinaci kvalitního provedení, unikátních materiálů a nevšedního designu. Jedinečnost provedení a použitých materiálů tkví především v pruzích speciální tkaniny, které jsou propleteny kolem masivní hliníkové konstrukce. Tato textilie, ač se to na první pohled nezdá, je takřka bezúdržbová a plně odolná proti dešti, mrazu i UV záření. O maximální pohodlí se postarají 15cm vysoké podsedáky, které jsou naplněny rychloschnoucí antibakteriální pěnou takovým způsobem, že je takřka nemožné je prosedět. Luxus dotažený k dokonalosti zajišťují 4 dekorační polštářky v azurové barvě. Celý set, skládající se z 2 křesel, pohovky pro 3 osoby a konferenčního stolku, je v moderní antracitové barvě, stolek je pak opatřen kvalitním teakovým dřevem. Luxusní zahradní sedací souprava MADISON  je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. 

Z čeho je zahradní sedací souprava vyrobena

Přestože základ luxusní sedací soupravy MADISON tvoří konstrukce z lehkého hliníku, který zajišťuje korozivzdornost, má souprava hmotnost 85 Kg. Je to způsobeno především silnými stěnami konstrukce, díky čemuž můžeme garantovat mnoholetou životnost. Kolem konstrukce je ručně proplétaná velmi kvalitní tkanina, určená pro venkovní užití a tedy odolná vůči působení UV záření a nepříznivým vlivům počasí. Rovněž polstrování je tvořeno unikátní rychlo schnoucí pěnou, na povrchu pak materiál určený pro venkovní užití a jednoduchou údržbu. 

Proč koupit zahradní sedací soupravu MADISON

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Jedinečný design speciálních pásů tkaniny propletených kolem hliníkové konstrukce
  • Robustní konstrukce - hmotnost 85 Kg
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C) 

Technické parametry zahradní sedací soupravy  

Materiál                            Outdoorová textilie, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Barva polstrování Světle šedá
Hmotnost soupravy 85 Kg
Polstrování Ano + polštáře + 4 dekorativní polštářky
Barva polstrování Šedá
Barva malých polštářků Modrá
Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 2x křeslo, 1x konferenční stolek
Rozměry pohovka (ŠxHxV) 202cm x 88cm x 68cm
Rozměry křeslo (ŠxHxV) 81cm x 88cm x 68cm
Rozměry stolek (ŠxHxV) 80cm x 80cm x 36cm
Kód Kód: 9035
Kategorie: Sedací sestavy