KYLIE - luxusní lehátko - šedé

1 hodnocení
Kylie 1
ZDARMAZDARMA

!!! NOVINKA NA EVROPSKÉM TRHU!!!

 

Že je lehátko KYLIE "něco extra", lze spatřit na první pohled. Unikátní design tvořený speciální tkaninou (odolnou dešti, mrazu i UV záření), která je propletena kolem nevšedně tvarované masivní hliníkové konstrukce vám zajistí pocit jedinečnosti. Díky své nadstandardní hmotnosti 25 Kg nabízí nosnost velkorysých 150 Kg.  Dokonalé pohodlí pak zaručuje 15 cm vysoké polstrování, které je naplněno rychloschnoucí antibakteriální pěnou takovým způsobem, že je takřka nemožné jej proležet. Lehátko KYLIE je v antracitové barvě a je polohovatelné do 4 pozic. Vzhledem k absolutně totožnému provedení a odstínu šedé barvy velmi doporučujeme zvážit koupi lehátka KYLIE v kombinaci se sestavou Madison

31 500 Kč
Skladem

!!! NOVINKA NA EVROPSKÉM TRHU!!!

 

Že je lehátko KYLIE "něco extra", lze spatřit na první pohled. Unikátní design tvořený speciální tkaninou (odolnou dešti, mrazu i UV záření), která je propletena kolem nevšedně tvarované masivní hliníkové konstrukce vám zajistí pocit jedinečnosti. Díky své nadstandardní hmotnosti 25 Kg nabízí nosnost velkorysých 150 Kg.  Dokonalé pohodlí pak zaručuje 15 cm vysoké polstrování, které je naplněno rychloschnoucí antibakteriální pěnou takovým způsobem, že je takřka nemožné jej proležet. Lehátko KYLIE je v antracitové barvě a je polohovatelné do 4 pozic. Vzhledem k absolutně totožnému provedení a odstínu šedé barvy velmi doporučujeme zvážit koupi lehátka KYLIE v kombinaci se sestavou Madison.

 

Přestože základ luxusního lehátka KYLIE tvoří konstrukce z lehkého hliníku, který zajišťuje korozivzdornost, má lehátko hmotnost 25 Kg. Je to způsobeno především silnými stěnami konstrukce, díky čemuž můžeme garantovat mnoholetou životnost. Kolem konstrukce jsou ručně proplétány pásy speciální tkaniny, vhodné pro venkovní užití a tedy odolné vůči působení UV záření, dešti, či mrazu.

 

Proč koupit luxusní lehátko KYLIE:

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Jedinečný design speciálních pásů tkaniny propletených kolem hliníkové konstrukce
  • Robustní konstrukce - hmotnost 25 Kg
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan opletený textilií, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Barva polstrování Světle šedá
Hmotnost 25 Kg
Počet kusů v sestavě 1x lehátko
Rozměry lehátka (ŠxHxV) 208cm x 70cm x 39cm
Kód Kód: 1079
Kategorie: Lehátka