MEGHAN II - zahradní nábytek - sedací souprava - světle šedá

11 hodnocení

Luxusní zahradní nábytek MEGHAN je ozdobou každé terasy. Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky zpříjemní každé posezení u kávy s rodinnou či přáteli. Sedací souprava MEGHAN s skládá z jednotlivých modulů, lze si ji tedy uzpůsobit dle Vašich požadavků. Tato sada zahradního nábytku je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí.

44 900 Kč
Skladem (>5 ks)

Obecné informace o soupravě zahradního nábytku MEGHAN

Luxusní zahradní nábytek MEGHAN je ozdobou každé terasy. Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky zpříjemní každé posezení u kávy s rodinnou či přáteli. Tento set nalezne využití rovněž v interiéru a to ať už v recepci administrativní budovy, či jako doplněk zimní zahrady. Díky svému tvaru do L, jej lze umístit do rohu místnosti a docílit tak úspory místa. Souprava zahradního nábytku MEGHAN se skládá z jednotlivých modulů, lze si ji tedy uzpůsobit dle Vašich požadavků. Tato sestava je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca.

Z čeho je set zahradního nábytku MEGHAN vyroben 

Zahradní nábytek je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit zahradní nábytek MEGHAN

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Možnost uzpůsobit si výsledný tvar, díky jednotlivým modulům
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry zahradního nábytku 

Materiál                           Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Světle šedá
Polstrování Ano
Barva polstrování Mocca
Počet kusů v sestavě 2x díl rovný, 3x díl rohový, 1x stolek
Rozměry rovného dílu (ŠxHxV) 84cm x 82cm x 65cm
Rozměry rohového dílu (ŠxHxV) 82cm x 82cm x 65cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 82cm x 82cm x 30cm

 

TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na zahradní nábytek a zvyšte tak ještě více jeho životnost   

 

 

Kód Kód: 9037
Kategorie: Sedací sestavy