ROYAL - luxusní rohová zahradní souprava - černá

4 hodnocení
Luxusní rohová zahradní souprava
ZDARMAZDARMA

Luxusní rohová zahradní souprava ROYAL nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. Celá konstrukce je z hliníku, veškeré polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat zahradní sedací soupravu celoročně venku. Konstrukce sestavy je černá, polstrování pak v odstínu šedém. 

104 900 Kč
Skladem (2 ks)

Obecné informace o luxusní rohové zahradní soupravě ROYAL

Luxusní rohová zahradní souprava ROYAL nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. O maximální pohodlí se postarají 15 cm vysoké podsedáky, dále pak polštáře, podepřené tzv. "mezipolštáři", jejichž kombinace garantuje ten nejvyšší komfort při sezení. Tato luxusní rohová zahradní souprava není jen krásná, ale zároveň i velmi praktická. Celá konstrukce je z hliníku, veškeré polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat soupravu celoročně venku. Luxusní rohová zahradní souprava ROYAL se skládá z 2 bočních částí a rohového dílu, nabídne tak posezení pro 5 osob. Hliníková konstrukce zahradní soupravy je černá, polstrování pak v odstínu šedém. Luxusní rohová zahradní souprava ROYAL je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý.

Z čeho je luxusní ROHOVá zahradní  souprava royal vyrobena 

Celá konstrukce jednotlivých častí luxusní rohové zahradní soupravy ROYAL je tvořena ze svařených silnostěnných hliníkových profilů. Nikde se nic nemontuje, tudíž se ani nemůže nic "rozvrzat" a lze tedy garantovat dlouholetou životnost. Polštáře a polstrování jsou opatřeny vodoodpudivou vrstvou, vnitřky jsou pak vyplněny rychleschnoucí pěnou. (veškeré potahy polštářů a polstrování jsou vybaveny zipem a lze je tedy pohodlně vyprat). Konferenční stolek je opatřen 10 mm silným tvrzeným sklem. Veškeré materiály jsou vhodné pro venkovní používání a snesou rozmezí teplot od -20 až do 50°C, zároveň jsou odolné proti působení UV záření. 

Proč koupit luxusní ROHOVOU zahradní soupravu ROYAL

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Krásný čistý nadčasový design
  • Robustní hliníková konstrukce 
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -20 až do 50°C) 

Technické parametry luxusní rohové zahradní soupravy ROYAL

Materiál                            Outdoorová textilie, hliníková konstrukce
Barva nábytku Černá
Barva polstrování Šedá
Polstrování Ano + polštáře + 3 dekorativní polštářky
Barva malých polštářků Modrá
Počet kusů v sestavě 1x boční díl, 1x rohový díl, 1x konferenční stolek
Rozměry soupravy (ŠxHxV) 248cm x 248cm x 61cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 90cm x 90cm x 38cm

 

TIP: Pořiďte si k sedací soupravě i luxusní zahradní lehátko CHARLOTTE v přesně stejném designu

Kód Kód: 9044
Kategorie: Sedací sestavy