WINSOR - luxusní zahradní sedací souprava - černá

10 hodnocení
Luxusní zahradní sedací souprava
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. Celá konstrukce je z hliníku, veškeré polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat zahradní sedací soupravu celoročně venku. Konstrukce sestavy je černá, polstrování pak v odstínu šedém. 

89 900 Kč
Skladem (1 ks)

Obecné informace o luxusní zahradní soupravě winsor

Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. O maximální pohodlí se postarají 15 cm vysoké podsedáky, dále pak polštáře, podepřené tzv. "mezipolštáři", jejichž kombinace garantuje ten nejvyšší komfort při sezení. Tato luxusní zahradní sedací souprava není jen krásná, ale zároveň i velmi praktická. Celá konstrukce je z hliníku, veškeré polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat soupravu celoročně venku. Luxusní zahradní souprava WINSOR se skládá z pohovky a dvou samostatných křesel, nabídne tak posezení pro 5 osob. Hliníková konstrukce zahradní soupravy je černá, polstrování pak v odstínu šedém. Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý.

Z čeho je luxusní zahradní sedací souprava winsor vyrobena 

Celá konstrukce jednotlivých častí luxusní zahradní sedací soupravy WINSOR je tvořena ze svařených silnostěnných hliníkových profilů. Nikde se nic nemontuje, tudíž se ani nemůže nic "rozvrzat" a lze tedy garantovat dlouholetou životnost. Polštáře a polstrování jsou opatřeny vodoodpudivou vrstvou, vnitřky jsou pak vyplněny rychleschnoucí pěnou. (veškeré potahy polštářů a polstrování jsou vybaveny zipem a lze je tedy pohodlně vyprat). Konferenční stolek je opatřen 10 mm silným tvrzeným sklem. Veškeré materiály jsou vhodné pro venkovní používání a snesou rozmezí teplot od -20 až do 50°C, zároveň jsou odolné proti působení UV záření. 

Proč koupit luxusní zahradní sedací soupravu WINSOR

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Krásný čistý nadčasový design
  • Robustní hliníková konstrukce 
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -20 až do 50°C) 

Technické parametry luxusní zahradní sedací soupravy winsor  

Materiál                            Outdoorová textilie, hliníková konstrukce
Barva nábytku Černá
Barva polstrování Šedá
Polstrování Ano + polštáře + 4 dekorativní polštářky
Barva malých polštářků Modrá
Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 2x křeslo, 1x konferenční stolek
Rozměry pohovka (ŠxHxV) 196cm x 92cm x 61cm
Rozměry křeslo (ŠxHxV) 79cm x 90cm x 61cm
Rozměry stolek (ŠxHxV) 130cm x 70cm x 30cm

 

TIP: Pořiďte si k sedací soupravě i luxusní zahradní lehátko CHARLOTTE v přesně stejném designu 

Kód Kód: 9052
Kategorie: Sedací sestavy