METROPOLIS - Luxusní zahradní stůl s ohništěm

1 hodnocení
Luxusní zahradní stůl s ohništěm
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradním stůl se zapuštěným ohništěm ve tvaru kruhu nabízí výkon 12kW. Stůl má velkorysé rozměry 142x81x36cm a nabízí tedy dostatek odkládacích ploch, díky umístění ohniště na kraji stolu. Povrch stolu Metropolis je tvořen betonem s otiskem přírodního travertinu a je v šedém provedení. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich zahradních sedacích sestav v tmavě šedé barvě.

47 475 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O luxusním zahradním Stolu s OHNIŠTěm

Luxusní zahradní stůl Metropolis je kdykoliv připraven prohřát a prozářit venkovní prostor a vnést do něj skvělou atmosféru. Zahradní stůl se zapuštěným ohništěm ve tvaru kruhu nabízí výkon 12kW, který se vyrovná klasickému ohni. Stůl má velkorysé rozměry 152x70x43cm a díky vhodnému umístění ohniště na kraji stolu, poskytne největší odkládací plochu ze všech našich stolů v nabídce. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou (kterou lze dokoupit), můžete získat klasický konferenční stolek. Luxusní zahradní stůl s ohništěm Metropolis má povrchovou úpravu betonu s otiskem přírodního travertinu a je v šedém provedení. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v totožném designu. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich zahradních sedacích sestav v tmavě šedé barvě.

Z ČEHO JE luxusní zahradní Stůl s OHNIŠTĚm VYROBEN

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě. 

Technické parametry luxusního zahradního  stolu s ohništěm

Rozměry

142,2x81,3x35,6cm

Váha

69kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

12kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Vysoce odolný litý beton

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

Rozměr ohniště

52cm (průměr)

Příslušenství

6kg balení lávového kamene, plátěný Canvas obal

 

Obsah balení luxusního zahradního stolu s ohništěm metropolis

  • Výplň ohniště - lávový kámen
  • Ochranný obal na přikrytí stolu
  • Regulátor plynu s přívodní hadici 2,5m
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 684
Kategorie: Stoly s ohništěm