VALENCIA - Stůl s plynovým ohništěm

1 hodnocení
Luxusní zahradní ohniště
ZDARMAZDARMA

Luxusní konferenční stůl s integrovaným plynovým ohništěm. Tělo stolu je vyrobeno z vysoce pevného betonu, vyztuženého skelným vláknem. Plocha stolu je pak tvořena vysoce pevnou keramickou deskou. Stůl můžete využívat venku tedy celoročně. Stůl s ohništěm Valencia je vyroben v designu černého mramoru a je tedy skvělým doplňkem našich sedacích souprav v tmavě šedém provedení.

67 250 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O Stolu s PLYNOVým OHNIŠTěm valencia

Oheň od nepaměti spojoval lidi, vytvářel pocit bezpečí a soudržnosti. Tento věky ověřený koncept přenášíme do moderní doby, kdy je terasa či zahrada místem určeným pro odpočinek. Stůl Valencia, s integrovaným plynovým ohništěm, nabízí možnost romantického posezení, setkání s přáteli, nebo naopak jen tak se sám zahledět do ohně u sklenky vína. Užívat si klid, vzduch a hřejivé teplo sálající z ohniště můžete u našeho stolu s velkorysým výkonem 16kW a rozměrech 157x76x35cm. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou (která je součástí balení), můžete získat klasický konferenční stolek, aniž by kdokoliv poznal, že je stůl něčím výjimečný. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v absolutně totožném designu. Stůl s plynovým ohništěm Valencia je vyroben v designu černého mramoru a je tedy skvělým doplňkem našich sedacích souprav v tmavě šedém provedení, či k soupravě WINSOR a ROYAL.   

Z ČEHO JE Stůl s PLYNOVým OHNIŠTĚm valencia VYROBEN

Tělo stolu je vyrobeno již léty odzkoušenou technologií GRC (glassfiber-reinforced-conrete), tedy skelným vláknem vyztužený vysoce pevný beton, který odolá dešti, mrazu i letnímu vedru a nepoškozuje jej ani UV záření. Plochu stolu pak tvoří vysoce pevná keramická deska, která je vyrobena nejmodernější technologií zapékání a tvoří ji 100% přírodního kamene bez chemických přísad. Je odolná mrazu i letnímu UV záření. Neabsorbuje žádné tekutiny, ani tuky a je velmi odolná oděru či poškrábání.

Technické parametry stolu s plynovým ohništěm valencia

Rozměry

157x76x35cm

Váha

112kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

16kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Vysoce odolný litý beton, plocha stolu - Keramický kámen

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

 

Obsah balení stolu s plynovým ohništěm valencia

  • Kryt ohniště v totožném dekoru stolu (bílý mramor)
  • Ochranný plátěný obal na překrytí ohniště
  • Dekorační výplň ohniště - Sklo v barvě Bronze
  • Regulátor plynu s přívodní hadici 3m
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 702
Kategorie: Stoly s ohništěm