GRACE I - Zahradní set z umělého ratanu - tmavě šedý

6 hodnocení

Zahradní set z umělého ratanu GRACE na první pohled zaujme svým líbivým designem. Z nevšedního tvarování všech částí ratanového setu je jasně patrné, že se jedná o ruční zpracování. Toto zahradní posezení nabízí dvě velkorysá křesla, rozměrnou pohovku pro 3 osoby a konferenční stolek. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Tento zahradní set z umělého ratanu je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

49 900 Kč
Skladem (>5 ks)

Obecné informace o zahradním setu grace

Zahradní set z umělého ratanu GRACE na první pohled zaujme svým líbivým designem. Z nevšedního tvarování všech částí ratanové sestavy je jasně patrné, že se jedná o ruční zpracování. Výběrem zahradního setu GRACE neuděláte chybu ať už na terase rodinného domu, ale i v interiéru, či jako luxusní doplněk recepcí administrativních budov. Tento zahradní set nabízí dvě velkorysá křesla, rozměrnou pohovku pro 3 osoby a konferenční stolek. Ratanová křesla i pohovka jsou opatřeny robustními 13 cm vysokými podsedáky. Pro dokonalý komfort pak i polštáře v oblasti zad. Tento zahradní set z umělého ratanu je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

Z čeho je Zahradní set Grace vyroben

Celý zahradní set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně.  

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit zahradní set z umělého ratanu grace

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Nevšední líbivý design
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry zahradního setu z umělého ratanu grace  

Materiál                           Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 1x pohovky, 2x křeslo, 1x stolek
Rozměry pohovky (ŠxHxV) 208cm x 84cm x 68cm
Rozměry křesla (ŠxHxV) 96cm x 84cm x 68cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 120cm x 60cm x 35cm

 

TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na zahradní set a zvyšte tak ještě více jeho životnost   

Kód Kód: 9011
Kategorie: Sedací sestavy