KINGSALE - Zahradní konferenční stůl s ohništěm

1 hodnocení
Zahradní konferenční stůl s ohništěm
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradní stůl s dlouhým zapuštěným ohništěm nabízí výkon 12kW. Stůl má velkorysé rozměry 152x70x43cm a nabízí tedy dostatek odkládacích ploch okolo ohniště. Povrch stolu Kingsale je tvořen betonem s otiskem přírodního travertinu a je v šedém provedení. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich zahradních sedacích sestav v tmavě šedé barvě.

47 475 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O zahradním konferenčním Stolu s OHNIŠTěm

Zahradní konferenční stůl Kingsale nabízí hned 3 výhody v jednom. Jedná se o praktický a zároveň designový stůl, který současně dokáže díky 12kW výkonu nahradit klasický venkovní tepelný zářič. Jako bonus se díky integrovanému ohništi okamžitě stane tvůrcem pohodové a romantické atmosféry. Stůl má velkorysé rozměry 152x70x43cm a nabízí tedy dostatek odkládacích ploch okolo ohniště. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou (kterou lze dokoupit), můžete získat klasický konferenční stolek. Zahradní konferenční stůl s ohništěm Kingsale má povrchovou úpravu betonu s otiskem přírodního travertinu a je v šedém provedení. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v totožném designu. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich zahradních sedacích sestav v tmavě šedé barvě.

Z ČEHO JE zahradní konferenční Stůl s OHNIŠTĚm VYROBEN

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě. 

Technické parametry zahradního konferenčního stolu s ohništěm

Rozměry

152,4x69,5x43cm

Váha

90kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

12kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Vysoce odolný litý beton

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

Rozměr ohniště

105x29cm

 

Obsah balení zahradního konferenčního stolu s ohništěm kingsale

  • Výplň ohniště - lávový kámen
  • Ochranný obal na přikrytí stolu
  • Regulátor plynu s přívodní hadici 2,5m
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 660
Kategorie: Stoly s ohništěm