SARAH IV - Ratanový zahradní nábytek - souprava - tmavě šedá

6 hodnocení
Ratanový zahradní nábytek
ZDARMAZDARMA

Souprava zahradního ratanového nábytku SARAH nabízí tradiční design v luxusním provedení. Skládá se z dvou křesel, pohovky a konferenčního stolku opatřeného tvrzeným sklem. Vysoké podsedáky a polštáře v oblasti zad zajišťují maximální pohodlí. Tento zahradní nábytek je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu béžovém. Celá souprava je ručně vyplétána z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí.

41 900 Kč
Skladem (1 ks)

Obecné informace o soupravě zahradního nábytku SARAH

Souprava zahradního ratanového nábytku SARAH nabízí tradiční design v luxusním provedení. Díky 13cm vysokým podsedákům a polštářům v oblasti zad poskytuje tento set pohodlné posezení až pro 5 osob. Souprava ratanového nábytku se skládá z dvou křesel, pohovky a konferenčního stolku opatřeného tvrzeným sklem. Výběrem ratanové soupravy SARAH neuděláte chybu ať už na terase rodinného domu, ale i v interiéru, či jako luxusní doplněk recepcí administrativních budov. Tento zahradní nábytek je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu béžovém.

Z čeho je zahradní souprava SARAH vyrobena

Zahradní nábytek je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně.  

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit soupravu ratanového nábytku SARAH

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Posezení až pro 5 osob
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry soupravy zahradního ratanového nábytku

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Béžová
Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 2x křeslo, 1x stolek
Rozměry pohovky (ŠxHxV) 190cm x 84cm x 74cm
Rozměry křesla (ŠxHxV) 79cm x 84cm x 74cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 100cm x 50cm x 45cm

 

 

TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na zahradní sedací soupravu a zvyšte tak ještě více její životnost   

 

Kód Kód: 9048A
Kategorie: Sedací sestavy