SOFIA - Luxusní zahradní ohniště

2 hodnocení
Luxusní zahradní ohniště
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradní stůl s integrovaným plynovým ohništěm je vyroben z vysoce pevného keramického kamene, upevněného na ocelovém rámu. Precizní zpracování a dokonalý povrch definují ten nejvyšší standard ohřevu a atmosféry kterékoliv terasy. Luxusní zahradní ohniště Sofia je vyrobeno v designu černého mramoru a je tedy skvělým doplňkem našich sedacích souprav v tmavě šedém provedení.

69 750 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O luxusním ohništi sofia

Oheň od nepaměti spojoval lidi, vytvářel pocit bezpečí a soudržnosti. Tento věky ověřený koncept přenášíme do moderní doby, kdy je terasa či zahrada místem určeným pro odpočinek. Stůl Sofia, s integrovaným plynovým ohništěm, nabízí možnost romantického posezení, setkání s přáteli, nebo naopak jen tak se sám zahledět do ohně u sklenky vína. Užívat si klid, vzduch a hřejivé teplo sálající z ohniště můžete u našeho stolu s velkorysým výkonem 17,5kW a rozměrech 100x100x43cm. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou, můžete získat klasický konferenční stolek, aniž by kdokoliv poznal, že je stůl něčím výjimečný. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v absolutně totožném designu. Luxusní zahradní ohniště Sofia je vyrobeno v designu černého mramoru a je tedy skvělým doplňkem našich sedacích souprav v tmavě šedém provedení, či k soupravě WINSOR a ROYAL.   

Z ČEHO JE luxusní ohniště SOFIA VYROBENo

Luxusní zahradní stůl s integrovaným plynovým ohništěm je vyroben z vysoce pevného keramického kamene, upevněného na ocelovém rámu Kvalitní keramický povrch je upevněn na ocelovém rámu a odolá dešti, mrazu i letnímu vedru a nepoškozuje jej ani UV záření. Plocha stolu neabsorbuje žádné tekutiny, ani tuky a je velmi odolná oděru či poškrábání. Výplň ohniště tvoří dekorační sklo, takzvané FIRE GLASS - drcené kalené sklo bronzové barvy, která dodá plamenu punc jedinečnosti. Všechny naše stoly splňují ty nejnáročnější kritéria a jsou plně certifikovány u nás i ve světě.

Technické parametry luxusního ohniště sofia

Rozměry

100x100x43cm

Váha

110kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

17,5kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Keramický kámen na ocelovém rámu

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

Příslušenství

9kg balení dekoračního kamene - bronz, keramický kryt ohniště

 

Obsah balení luxusního ohniště sofia

  • Kryt ohniště v totožném dekoru stolu (černý mramor)
  • Ochranný plátěný obal na překrytí ohniště
  • Dekorační výplň ohniště - Sklo v barvě Bronz
  • Regulátor plynu s přívodní hadici 3m
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 693
Kategorie: Stoly s ohništěm