AURORA - Zahradní plynové ohniště

4 hodnocení
Zahradní plynové ohniště Aurora
ZDARMAZDARMA

Konferenční stůl s integrovaným plynovým ohništěm AURORA. Zahradní plynové ohniště je vyrobeno z vysoce pevného betonu, vyztuženého skelným vláknem. Stůl s ohništěm můžete tedy využívat venku celoročně.  Konferenční stůl AURORA je vyroben v černém odstínu a je tedy skvělým doplňkem našich sedacích souprav v tmavě šedém provedení.

27 475 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O zahradní plynovém OHNIŠTi Aurora

Oheň od nepaměti spojoval lidi, vytvářel pocit bezpečí a soudržnosti. Tento věky ověřený koncept přenášíme do moderní doby, kdy je terasa či zahrada místem určeným pro odpočinek. Stůl Aurora, s integrovaným plynovým ohništěm, nabízí možnost romantického posezení, setkání s přáteli, nebo naopak jen tak se sám zahledět do ohně u sklenky vína. Užívat si klid, vzduch a hřejivé teplo sálající z ohniště můžete u našeho stolu s výkonem 12kW a rozměrech 87x87x36cm. Krytem hořáku z nerezové oceli, který lze dokoupit,  můžete ohniště jednoduše přikrýt a vytvořit tak klasický konferenční stolek. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev, který je rovněž v černém provedení. Zahradní plynové ohniště AURORA je vyrobeno v černém odstínu a je tedy i díky čtvercovému tvaru ideálním doplňkem našich rohových souprav v tmavém provedení. Doporučujeme jej například k soupravě MEGHAN I.

Z ČEHO JE zahradní plynové ohniště aurora VYROBENo

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě.

Technické parametry zahradního plynového ohniště

Rozměry

87x87x36cm

Váha

47kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

12kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Vysoce odolný litý beton

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

Příslušenství

6Kg balení lávového kamene, plátěný Canvas obal

Volitelné příslušenství

kryt hořáku z nerezové oceli, skleněný větrný štít

 

Obsah balení zahradního plynového ohniště AUrora

  • Ochranný plátěný obal na překrytí ohniště
  • Lávový kámen na přikrytí ohniště
  • Regulátor plynu
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 636
Kategorie: Stoly s ohništěm