KATE II - ratanová jídelní sestava

KATE II - ratanová jídelní sestava
ZdarmaZdarma 45 980 Kč –20 %

Ratanová jídelní sestava KATE je ideální volbou pro rodinné posezení, či grilovaní na terase. Luxusní jídelní set se skládá z 6 pohodlných židlí a rozměrného stolu opatřeného 5mm tvrzeným sklem. Tato sestava je v béžové barvě, polstrování pak v odstínu mocca. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. 

36 780 Kč
Skladem

Ratanová jídelní sestava KATE je ideální volbou nejen pro rodinné posezení, či grilovaní na terase. Využití nalezne i při pořádání nejrůznějších oslav a to ať na zahradě, nebo v interiéru rodinného domku. Luxusní jídelní set se skládá z 6 pohodlných židlí a rozměrného stolu opatřeného 5mm tvrzeným sklem. Tato sestava je v béžové barvě, polstrování pak v odstínu mocca.

 

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej venku mít prakticky celoročně. Polstrování židlí se nachází i v oblasti pod zády, díky čemuž se stává sezení ještě pohodlnějším.

Pro zvýšení pohodlí zákazníků a pro ujištění se, že nedojde chybě při montáži, dodáváme tuto sestavu (kromě stolu) již smontovanou. Je tedy možné ji po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit jídelní sestavu KATE:

  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné polstrování i v oblasti zad
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Béžová
Polstrování Ano
Barva polstrování Mocca
Počet kusů v sestavě 6x židle, 1x stůl
Rozměry stolu (ŠxHxV) 181cm x 91cm x 75cm
Rozměry židle (ŠxHxV) 76cm x 76cm x 96cm

 

 

Kód Kód: 90
Kategorie: Jídelní sestavy