KATE (XL) II - Jídelní sestava z umělého ratanu - světle šedá

9 hodnocení
Jídelní sestava z umělého ratanu
ZDARMAZDARMA

Jídelní sestava KATE z umělého ratanu ve variantě XL je ideální volbou pro rodinné posezení, či grilovaní na terase. Luxusní jídelní sestava se skládá z 6 pohodlných židlí a rozměrného stolu opatřeného 5mm tvrzeným sklem. Tato sestava je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. 

58 500 Kč
Skladem (5 ks)

Obecné informace o jídelní sestavě z umělého ratanu KATE

Jídelní sestava KATE z umělého ratanu ve variantě XL je ideální volbou nejen pro rodinné posezení, či grilovaní na terase. Využití nalezne i při pořádání nejrůznějších oslav a to ať na zahradě, nebo v interiéru rodinného domku. Luxusní jídelní sestava z umělého ratanu se skládá z 6 pohodlných židlí a rozměrného stolu opatřeného 5mm tvrzeným sklem. Velkou výhodou ratanových židlí je jejich pohodlnost. Díky polstrování i pod zády připomínají spíše křeslo, než jídelní židli. Tato sestava je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca.

 Z čeho je jídelní sestava KATE vyrobena

Celá sestava je ručně vyplétána z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej venku mít prakticky celoročně. Polstrování židlí se nachází i v oblasti pod zády, díky čemuž se stává sezení ještě pohodlnějším. 

Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit jídelní sestavu z umělého ratanu KATE

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné polstrování i v oblasti zad
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry jídelní sestavy KATE  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Světle šedá
Polstrování Ano
Barva polstrování Mocca
Počet kusů v sestavě 6x židle, 1x stůl
Rozměry stolu (ŠxHxV) 181cm x 91cm x 75cm
Rozměry židle (ŠxHxV) 76cm x 76cm x 96cm

 

 TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na jídelní sestavu z umělého ratanu a zvyšte tak ještě více její životnost  

Kód Kód: 9028
Kategorie: Jídelní sestavy