LAURA I - ratanová jídelní sestava - tmavě šedá

LAURA I - ratanová jídelní sestava - tmavě šedá
ZdarmaZdarma

Ratanová jídelní sestava LAURA na první pohled zaujme svou praktičností a zároveň nevšedním designem. Skládá se z rohové pohovky až pro 5 osob, jídelního stolu opatřeného tvrzeným sklem a 3 taburetů. Tato sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí.

39 900 Kč
Skladem

Ratanová jídelní sestava LAURA na první pohled zaujme svou praktičností a zároveň nevšedním designem. Početné rodiny, či milovníci návštěv jistě ocení možnost usadit až 8 osob. Díky tvaru pohovky do L je i velmi praktická, jelikož při umístění do rohu terasy dochází k úspoře místa. Vysoký stůl umožňuje pořádání venkovních obědů v teplých dnech. Všechna místa k sezení jsou opatřena pohodlnými podsedáky, místa na pohovce pak i polstrováním v oblasti zad. Ratanový set LAURA se skládá z rohové pohovky (tvořené z 2 dílů) až pro 5 osob, jídelního stolu opatřeného tvrzeným sklem a 3 taburetů. Tato sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně.

Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit sestavu LAURA:

  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Posezení až pro 8 osob
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry:

  

Materiál                           Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 2x díl rohové pohovky, 1x stůl, 3x taburet
Rozměry 1. dílu pohovky (ŠxHxV) 178cm x 82cm x 100cm
Rozměry 2. dílu pohovky (ŠxHxV) 200cm x 82cm x 70cm
Rozměry stolu (ŠxHxV) 140cm x 80cm x 70cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 40cm x 40cm x 40cm
Celkové rozměry rohové pohovky (ŠxHxV) 260cm x 200cm x 100cm

 

Kód Kód: 72
Jméno značky: RatanovýSvět.cz
Kategorie: Jídelní sestavy