Rojaplast Houston - ratanová jídelní sestava - LAURA I

Akce
Rojaplast Houston - ratanová jídelní sestava - LAURA I
ZdarmaZdarma 45 320 Kč –25 %

Ratanová jídelní sestava LAURA na první pohled zaujme svou praktičností a zároveň nevšedním designem. Skládá se z rohové pohovky až pro 5 osob, jídelního stolu opatřeného tvrzeným sklem a 3 taburetů. Tato sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí.

34 100 Kč
Skladem

Ratanová jídelní sestava LAURA na první pohled zaujme svou praktičností a zároveň nevšedním designem. Početné rodiny, či milovníci návštěv jistě ocení možnost usadit až 8 osob. Díky tvaru pohovky do L je i velmi praktická, jelikož při umístění do rohu terasy dochází k úspoře místa. Vysoký stůl umožňuje pořádání venkovních obědů v teplých dnech. Všechna místa k sezení jsou opatřena pohodlnými podsedáky, místa na pohovce pak i polstrováním v oblasti zad. Ratanový set LAURA se skládá z rohové pohovky (tvořené z 2 dílů) až pro 5 osob, jídelního stolu opatřeného tvrzeným sklem a 3 taburetů. Tato sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně.

Pro zvýšení pohodlí zákazníků a pro ujištění se, že nedojde chybě při montáži, dodáváme tuto sestavu (kromě stolu) již smontovanou. Je tedy možné ji po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit sestavu LAURA:

  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Posezení až pro 8 osob
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry:

  

Materiál                           Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 2x díl rohové pohovky, 1x stůl, 3x taburet
Rozměry 1. dílu pohovky (ŠxHxV) 178cm x 82cm x 100cm
Rozměry 2. dílu pohovky (ŠxHxV) 200cm x 82cm x 70cm
Rozměry stolu (ŠxHxV) 140cm x 80cm x 70cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 40cm x 40cm x 40cm
Celkové rozměry rohové pohovky (ŠxHxV) 260cm x 200cm x 100cm

 

Kód Kód: 72
Kategorie: Jídelní sestavy