Arden - Plynové venkovní ohniště

2 hodnocení
Plynové ohniště
ZDARMAZDARMA

Volně stojící ohniště ARDEN z kolekce MODENO je pro každého kdo nepotřebuje stůl, ale chce si užívat teplo a atmosféru otevřeného ohně. Plynové ohniště je ručně dekorované, takže každý kus je unikát. Všechna naše ohniště jsou ručně vyrobena z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete).

21 225 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O PLYNOVÉM OHNIŠTI ARDEN

Volně stojící plynové ohniště ARDEN z kolekce MODENO je pro každého kdo nepotřebuje stůl, nebo má omezený prostor, zároveň si chce ale užívat teplo a atmosféru otevřeného ohně. Výhodou ohniště je, že láhev s plynem lze uložit přímo do ohniště. Povrchová úprava bloku přírodního kamene s reliéfem opracování pilovým kotoučem je designově čistý a nadčasový, ale zároveň odolný. Ohniště je ručně vyráběné a dekorované, takže každý kus je unikát. Terasový ohřívač už nikdy nemusí být neosobní a fádní. Stylový vzhled doplní skvělá atmosféra reálného ohně, ale bez kouře a sazí.

Z ČEHO JE PLYNOVÉ OHNIŠTĚ ARDEN VYROBENO

Všechna naše ohniště jsou ručně vyrobena z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě.

Technické parametry plynového ohniště ARDEN

Rozměry 45x45x70 cm
Váha 34kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 11,7kW
Spotřeba

800-900 g/h

Plynová láhev Uvnitř ohniště
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry hořáku Ø25 cm
Příslušenství Lávový kámen v balení, plátěný Canvas obal

 

Obsah balení plynového ohniště Arden

  • Lávový kámen na překrytí horáku
  • Ochranný obal na překrytí ohniště
  • Regulátor plynu s přívodní hadici
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechna naše ohniště se prodávají smontovaná, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Kód Kód: 606
Kategorie: Ohniště