JEFFERSON - plynové venkovní ohniště

2 hodnocení
Plynové ohniště Jefferson
ZDARMAZDARMA

Stylové plynové ohniště Jefferson je designovým zdrojem tepla a světla k nízkému sezení na Vaší terase. Plynové ohniště je odolné vůči UV záření i povětrnostním vlivům díky lehkému betonu vyztuženému skelnými vlákny, ze kterého je vyrobeno. Ohniště je v černé barvě a nabízí vrchní průměr 67,5cm.

19 975 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O PLYNOVÉM OHNIŠTI JEFFERSON

Stylové plynové ohniště Jefferson je designovým zdrojem tepla a světla k nízkému sezení na Vaší terase. Plynové ohniště je odolné vůči UV záření i povětrnostním vlivům díky lehkému betonu vyztuženému skelnými vlákny, ze kterého je vyrobeno. Ohniště má tvar polokoule v černé barvě a nabízí vrchní průměr 67,5cm. Terasový ohřívač už nikdy nemusí být neosobní a fádní. Stylový vzhled doplní skvělá atmosféra reálného ohně, ale bez kouře a sazí.

Z ČEHO JE PLYNOVÉ OHNIŠTĚ VYROBENO

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny (GRC - Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě.

TECHNICKÉ PARAMETRY PLYNOVÉHO OHNIŠTĚ

Rozměry 35xØ67,5 cm (v/průměr)
Váha 33kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 12KW
Plynová láhev Externí (mimo ohniště)
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry hořáku Ø25 cm
Příslušenství 6Kg balení lávového kamene v balení
Hmotnost balení 40kg

 

OBSAH BALENÍ PLYNOVÉHO OHNIŠTĚ JEFFERSON

  • Lávový kámen na překrytí ohniska
  • Ochranný obal na překrytí stolu
  • Regulátor plynu
  • Přívodní hadice
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití

 

Všechna naše ohniště se prodávají smontovaná, stačí vysypat lávový kámen do ohniska, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo.

Kód Kód: 612
Kategorie: Ohniště