NANTUCKET - Plynové venkovní ohniště

4 hodnocení
Venkovní ohniště nantucket
ZDARMAZDARMA

Stylové venkovní ohniště Nantucket je designovým zdrojem tepla a světla k nízkému sezení na Vaší terase. Venkovní ohniště je odolné vůči UV záření i povětrnostním vlivům díky lehkému betonu vyztuženému skelnými vlákny, ze kterého je vyrobeno. Ohniště je v šedé barvě a nabízí vrchní průměr 67,5cm.

19 975 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O venkovním OHNIŠTI Nantucket

Stylové venkovní ohniště Nantucket je designovým zdrojem tepla a světla k nízkému sezení na Vaší terase. Plynové ohniště je odolné vůči UV záření i povětrnostním vlivům díky lehkému betonu vyztuženému skelnými vlákny, ze kterého je vyrobeno. Ohniště má tvar polokoule v šedé barvě a nabízí vrchní průměr 67,5cm. Terasový ohřívač už nikdy nemusí být neosobní a fádní. Stylový vzhled doplní skvělá atmosféra reálného ohně, ale bez kouře a sazí.

Z ČEHO JE venkovní OHNIŠTĚ VYROBENO

Všechna naše ohniště jsou ručně vyrobena z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny (GRC - Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě.

TECHNICKÉ PARAMETRY venkovního OHNIŠTĚ

Rozměry 35xØ67,5cm (v/průměr)
Váha 33kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 12kW
Plynová láhev Externí (mimo ohniště)
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry hořáku Ø25 cm
Příslušenství 6kg balení lávového kamene v balení
Hmotnost balení 40kg

 

OBSAH BALENÍ venkovního OHNIŠTĚ nantucket

  • Lávový kámen na překrytí ohniska
  • Ochranný obal na překrytí
  • Regulátor plynu
  • Přívodní hadice
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití

 

Všechna naše ohniště se prodávají smontovaná, stačí vysypat lávový kámen do ohniska, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo.

Kód Kód: 618
Kategorie: Ohniště