POMPEI POT - Plynové venkovní ohniště

1 hodnocení
Luxusní plynové ohniště
ZDARMAZDARMA

Volně stojící ohniště POMPEI POT z kolekce MODENO je pro každého kdo nepotřebuje stůl, ale chce si užívat teplo a atmosféru otevřeného ohně. Plynové ohniště ve stylu antické nádoby s ohněm je ideálním doplňkem zahrad, teras, či interiérů. Všechna naše ohniště jsou ručně vyrobena z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete).

19 975 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O PLYNOVÉM OHNIŠTI POMPEI POT

Volně stojící ohniště POMPEI POT z kolekce MODENO je pro každého kdo nepotřebuje stůl, ale chce si užívat teplo a atmosféru otevřeného ohně. Plynové ohniště ve stylu antické nádoby s ohněm je ideálním doplňkem zahrad, teras, či interiérů. Výhodou ohniště je, že láhev s plynem lze uložit přímo do ohniště. Volně stojící ohniště nabízí nejen praktičnost v podobě zdroje tepla. Stává se rovněž i designovým doplňkem, v podobném duchu koncipovaných exteriérů. Terasový ohřívač už nikdy nemusí být neosobní a fádní. Stylový vzhled doplní skvělá atmosféra reálného ohně, ale bez kouře a sazí.

Z ČEHO JE PLYNOVÉ OHNIŠTĚ POMPEI POT VYROBENO

Všechna naše ohniště jsou ručně vyrobena z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě.

Technické parametry plynového ohniště POMPEI POT

Rozměry 66x59cm (v/průměr)
Váha 30kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 10kW
Plynová láhev Uvnitř ohniště
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry hořáku Ø25 cm
Příslušenství Lávový kámen v balení

 

Obsah balení plynového ohniště POMPEI POT

  • Lávový kámen na překrytí horáku
  • Regulátor plynu s přívodní hadici
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechna naše ohniště se prodávají smontovaná, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Kód Kód: 621
Kategorie: Ohniště