PORVOO BARELL - Plynové venkovní ohniště

1 hodnocení
Venkovní ohniště ve tvaru sudu
ZDARMAZDARMA

Venkovní plynové ohniště PORVOO BARELL ve tvaru sudu je ideálním doplňkem na zahradu, terasu, či do zimní zahrady. Díky designu dřevěného sudu ideálně vytváří, či doplňuje venkovskou atmosféru. Venkovní ohniště je v dekoru dřeva a díky lehkému betonu vyztuženému skelnými vlákny, tedy materiálu, ze kterého je vyroben, je odolný vůči povětrnostním vlivům i UV záření.

32 475 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O VENKOVNÍM OHNIŠTI PORVOO BARELL

Venkovní plynové ohniště PORVOO BARELL ve tvaru sudu je ideálním doplňkem na zahradu, terasu, či do zimní zahrady. Díky ručně dekorovanému designu dřevěného sudu ideálně vytváří, či doplňuje venkovskou atmosféru. Ohniště ve tvaru sudu je jednoduše vhodné všude tam, kde tento designový kousek dotvoří atmosféru a přinese klasický oheň bez jisker a kouře. Venkovní ohniště Porvoo barell je potřeba připojit k propan-butanové láhvi, kterou lze elegantně schovat dovnitř ohniště. S výkonem 12 kW zahřeje každou terasu. 

Z ČEHO JE VENKOVNÍ OHNIŠTĚ Porvoo Barell VYROBENO

Všechna naše ohniště jsou ručně vyrobena z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny (GRC-Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům.

TECHNICKÉ PARAMETRY VENKOVNÍHO OHNIŠTĚ 

Rozměry 80x68cm (v/průměr)
Hmotnost 48kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 11,7kW
Plynová láhev Uvnitř ohniště
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry hořáku  Ø25cm
Příslušenství Lávový kámen v balení, plátěný Canvas obal

      

OBSAH BALENÍ VENKOVNÍHO OHNIŠTĚ PORVOO BARELL

  • Lávový kámen na překrytí ohniště
  • Ochranný obal na překrytí
  • Regulátor plynu
  • Přívodní hadice
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití 


Všechna naše ohniště se prodávají smontovaná, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Kód Kód: 624
Kategorie: Ohniště