EMILY II - Ratanová souprava na balkon - světle šedá

6 hodnocení
Ratanová souprava na balkon světlá
ZDARMAZDARMA

Ratanová souprava na balkon EMILY je ideálním řešením pro mnohé majitele bytů. Celý balkonový set, obsahující pohovku pro 2 osoby, stolek a dva sedáky, lze totiž postupným zasouváním přetvořit právě jen do jedné pohovky. Tato ratanová souprava na balkon je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca. Celá balkonová souprava je ručně vyplétána z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. 

19 500 Kč
Skladem (>5 ks)

Obecné informace o ratanové soupravě na balkon EMILY

Ratanová sedací souprava na balkon EMILY je ideálním řešením pro mnohé majitele bytů, kterým klasická sada zabírá prakticky celý balkon a zabraňuje v jeho používání, i když posezení pro 4 osoby právě nepotřebují. Celý balkonový set, obsahující pohovku pro 2 osoby, stolek a dva sedáky, lze totiž postupným zasouváním přetvořit právě jen do jedné pohovky. Dva sedáky umístíme pod stolek a ten pak jednoduše zasuneme pod pohovku. Přes svou skladnost nabízí ratanová souprava na balkon EMILY luxusní ruční zpracování včetně polstrování a pohodlných polštářů. Tento set je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca. 

Z čeho je ratanová souprava na balkon EMILY vyrobena

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

 

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit ratanovou soupravu na balkon EMILY

  • Možnost zasunutí stolku a 2 sedáků pod pohovku
  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné podsedáky a polštáře
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry balkonové soupravy EMILY

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Světle šedá
Polstrování  Ano
Barva polstrování Mocca
Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 1x stolek, 2x taburet
Rozměry pohovky (ŠxHxV) 135cm x 75cm x 75cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 114cm x 60cm x 36cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 45cm x 45cm x 35cm

 

TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na balkonovou sedací soupravu a zvyšte tak ještě více její životnost   

Kód Kód: 9005
Kategorie: Sedací sestavy