EMILY II - ratanová sedací souprava na balkon - světle šedá

Neohodnoceno
EMILY II 1
ZDARMAZDARMA

Ratanová sedací souprava EMILY je ideálním řešením pro mnohé majitele bytů. Celý set, obsahující pohovku pro 2 osoby, stolek a dva sedáky, lze totiž postupným zasouváním přetvořit právě jen do jedné pohovky. Tato sada je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. 

19 400 Kč
Skladem (> 5 ks)

Ratanová sedací souprava EMILY je ideálním řešením pro mnohé majitele bytů, kterým klasická sada zabírá prakticky celý balkon a zabraňuje v jeho používání, i když posezení pro 4 osoby právě nepotřebují. Celý set, obsahující pohovku pro 2 osoby, stolek a dva sedáky, lze totiž postupným zasouváním přetvořit právě jen do jedné pohovky. Dva sedáky umístíme pod stolek a ten pak jednoduše zasuneme pod pohovku. Přes svou skladnost nabízí souprava EMILY luxusní ruční zpracování včetně polstrování a pohodlných polštářů. Tento set je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca.

 

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

 

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit sedací sestavu EMILY:

  • Možnost zasunutí stolku a 2 sedáků pod pohovku
  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné podsedáky a polštáře
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Světle šedá
Polstrování  Ano
Barva polstrování Mocca
Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 1x stolek, 2x taburet
Rozměry pohovky (ŠxHxV) 135cm x 75cm x 75cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 114cm x 60cm x 36cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 45cm x 45cm x 35cm

 

Kód Kód: 9005
Jméno značky: RatanovýSvět.cz
Kategorie: Sedací sestavy

Ratanový svět

xxx