EMILY I - Balkonový set z umělého ratanu - tmavě šedý

12 hodnocení
Kvalitní balkonový set
ZDARMAZDARMA

Balkonový set z umělého ratanu EMILY je ideálním řešením pro mnohé majitele bytů. Celý set, obsahující pohovku pro 2 osoby, stolek a dva sedáky, lze totiž postupným zasouváním přetvořit právě jen do jedné pohovky. Tento set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. 

19 500 Kč
Skladem (>5 ks)

Obecné informace o balkonovém setu EMILY

Balkonový set z umělého ratanu EMILY je ideálním řešením pro mnohé majitele bytů, kterým klasická sada zabírá prakticky celý balkon a zabraňuje v jeho používání, i když posezení pro 4 osoby právě nepotřebují. Celý balkonový set, obsahující pohovku pro 2 osoby, stolek a dva sedáky, lze totiž postupným zasouváním přetvořit právě jen do jedné pohovky. Dva sedáky umístíme pod stolek a ten pak jednoduše zasuneme pod pohovku. Přes svou skladnost nabízí set EMILY luxusní ruční zpracování včetně polstrování a pohodlných polštářů. Tento balkonový set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

Z čeho je balkonový set EMILY vyroben

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit balkonový set EMILY

  • Možnost zasunutí stolku a 2 sedáků pod pohovku
  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné podsedáky a polštáře
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry balkonového setu EMILY  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování  Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 1x stolek, 2x taburet
Rozměry pohovky (ŠxHxV) 135cm x 75cm x 75cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 114cm x 60cm x 36cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 45cm x 45cm x 35cm

 

TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na balkonový set a zvyšte tak ještě více jeho životnost

   

Kód Kód: 9004
Kategorie: Sedací sestavy