EMILY I - ratanová sedací souprava na balkon

EMILY I - ratanová sedací souprava na balkon
ZdarmaZdarma 16 950 Kč –20 %

Ratanová sedací souprava EMILY je ideálním řešením pro mnohé majitele bytů. Celý set, obsahující pohovku pro 2 osoby, stolek a dva sedáky, lze totiž postupným zasouváním přetvořit právě jen do jedné pohovky. Tato sada je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. 

13 560 Kč
Skladem

Ratanová sedací souprava EMILY je ideálním řešením pro mnohé majitele bytů, kterým klasická sada zabírá prakticky celý balkon a zabraňuje v jeho používání, i když posezení pro 4 osoby právě nepotřebují. Celý set, obsahující pohovku pro 2 osoby, stolek a dva sedáky, lze totiž postupným zasouváním přetvořit právě jen do jedné pohovky. Dva sedáky umístíme pod stolek a ten pak jednoduše zasuneme pod pohovku. Přes svou skladnost nabízí souprava EMILY luxusní ruční zpracování včetně polstrování a pohodlných polštářů. Tento set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

 

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

 

Pro zvýšení pohodlí zákazníků a pro ujištění se, že nedojde chybě při montáži, dodáváme tuto sestavu již smontovanou. Je tedy možné ji po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit sedací sestavu EMILY:

  • Možnost zasunutí stolku a 2 sedáků pod pohovku
  • Luxusní provedení ručně proplétaného polyratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné podsedáky a polštáře
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování  Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 1x stolek, 2x taburet
Rozměry pohovky (ŠxHxV) 135cm x 75cm x 75cm
Rozměry stolku (ŠxHxV) 114cm x 60cm x 36cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 45cm x 45cm x 35cm

 

Kód Kód: 84
Kategorie: Sedací sestavy