REBECCA IV - Venkovní posezení z umělého ratanu - šedé

4 hodnocení
Venkovní posezení z umělého ratanu
ZDARMAZDARMA

Luxusní venkovní posezení REBECCA na první pohled zaujme svými nadstandardními rozměry. Nabídne posezení až pro 7 osob, což ocení především početné rodiny, nebo ti, kteří rádi pořádají různé oslavy, či posezení s přáteli. Hlavní výhodou této sedací soupravy je kombinace pohovky a křesel s vysokým jídelním stolem.  Můžete jej tak využít jak k obědu, tak i pro následný odpočinek. Jídelní stůl je opatřen 5mm tvrzeným sklem. Pro maximální komfort jsou křesla i pohovka opatřeny luxusními 13cm vysokými podsedáky, polštáře jsou pak i v oblasti zad. Tato sestava je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu mocca.

53 900 Kč
Skladem (>5 ks)

Obecné informace o venkovním posezení REBECCA

Luxusní venkovní posezení REBECCA na první pohled zaujme svými nadstandardními rozměry. Nabídne posezení až pro 7 osob, což ocení především početné rodiny, nebo ti, kteří rádi pořádají různé oslavy, či posezení s přáteli. Hlavní výhodou této sedací soupravy je kombinace pohovky a křesel s vysokým jídelním stolem.  Můžete ji tak využít jak k obědu, tak i pro následný odpočinek. Jídelní stůl je opatřen 5mm tvrzeným sklem. Pro maximální komfort jsou křesla i pohovka opatřeny luxusními 13cm vysokými podsedáky, polštáře jsou pak i v oblasti zad. Toto venkovní posezení je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu mocca.

Z čeho je venkovní posezení REBECCA vyrobeno

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně.

Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit venkovní posezení REBECCA

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky
  • Posezení až pro 7 osob
  • Vysoký jídelní stůl
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry venkovního posezení REBECCA  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Mocca
Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 2x křeslo, 2x taburet, 1x jídelní stůl
Rozměry pohovky  (ŠxHxV) 194cm x 86cm x 80cm
Rozměry křesla (ŠxHxV) 80cm x 86cm x 80cm
Rozměry taburetu (ŠxHxV) 40cm x 40cm x 40cm
Rozměry stolu (ŠxHxV) 140cm x 80cm x 70cm

 

TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na venkovní posezení a zvyšte tak ještě více jeho životnost  

Kód Kód: 9041A
Kategorie: Sedací sestavy