FOR ARCH - 19.9.-23.9.2023 - Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 6C18 v hale 6 - PVA Letňany

LISMORE - Venkovní stůl s ohništěm

1 hodnocení
Vekovní stůl s ohništěm šedý
ZDARMAZDARMA 42 475 Kč –4 %

Luxusní venkovní stůl se zapuštěným ohništěm, který nabízí výkon 12kW. Stůl o čtvercové podstavě má velkorysé rozměry 102x102x43cm a nabízí tedy dostatek odkládacích ploch okolo ohniště. Povrch stolu Lismore je tvořen betonem s otiskem přírodního travertinu a je v šedém provedení. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich rohových zahradních sedacích sestav v tmavě šedé barvě.

42 475 Kč –4 % 40 776 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE o venkovním Stolu s OHNIŠTěm lismore

Luxusní venkovní stůl Lismore nabízí hned 3 výhody v jednom. Jedná se o praktický a zároveň designový stůl, který současně dokáže díky 12kW výkonu nahradit klasický venkovní tepelný zářič. Jako bonus se díky integrovanému ohništi okamžitě stane tvůrcem pohodové a romantické atmosféry. Stůl má velkorysé rozměry 102x102x43cm a nabízí tedy dostatek odkládacích ploch okolo ohniště. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou (kterou lze dokoupit), můžete získat klasický konferenční stolek. Venkovní stůl s ohništěm Lismore má povrchovou úpravu betonu s otiskem přírodního travertinu a je v šedém provedení. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v totožném designu. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich rohových zahradních sedacích sestav v tmavě šedé barvě.

Z ČEHO JE luxusní venkovní Stůl s OHNIŠTĚm VYROBEN

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě. 

Technické parametry venkovního stolu s ohništěm

Rozměry

101,6x101,6x43,1cm

Váha

83kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

12kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Vysoce odolný litý beton

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

Příslušenství

9kg balení lávového kamene v balení, plátěný Canvas obal

 

Obsah balení venkovního stolu s ohništěm lismore

  • Výplň ohniště - lávový kámen
  • Ochranný obal na přikrytí stolu
  • Regulátor plynu s přívodní hadici
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 669
Kategorie: Stoly s ohništěm