MANCHESTER - Stůl s plynovým ohništěm

1 hodnocení
Stůl s plynovým ohništěm
ZDARMAZDARMA

Stůl s plynovým ohništěm Manchester ve tvaru dřevěného špalku je skvělým doplňkem na zahradu, terasu, či do zimní zahrady. Velkorysé rozměry stolu o průměru 100cm nabídnou dostatek odkládacího prostoru kolem ohniště. Díky designu dřevěného špalku ideálně vytváří, či doplňuje venkovskou atmosféru. Stůl s plynovým ohništěm je vyroben z lehkého betonu, vyztuženého skelnými vlákny, a je tedy odolný vůči povětrnostním vlivům i UV záření.

42 475 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O stolu s plynovým ohništěm manchester

Stůl s plynovým ohništěm MANCHESTER ve tvaru dřevěného špalku je skvělým doplňkem na zahradu, terasu, či do zimní zahrady. Velkorysé rozměry stolu o průměru 100cm nabídnou dostatek odkládacího prostoru kolem ohniště. S výkonem 12 kW zahřeje každou terasu. Díky ručně dekorovanému designu dřevěného špalku ideálně vytváří, či doplňuje venkovskou atmosféru. Ohniště ve tvaru špalku je jednoduše vhodné všude tam, kde tento designový kousek dotvoří atmosféru a přinese klasický oheň bez jisker a kouře. Stůl s plynovým ohništěm Manchester je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v absolutně totožném designu. Stůl v dřevěném designu je ideálním doplňkem našich sedacích souprav v hnědé barvě, jako například Grace III, nebo Meghan III.

Z ČEHO JE stůl s plynovým ohništěm manchester VYROBEN

Neuvěříte, že není ze dřeva! Všechny naše stoly s ohništěm jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny (GRC-Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům.

TECHNICKÉ PARAMETRY stolu s plynovým OHNIŠTĚm 

Rozměry 104x100x43cm (d/š/v)
Hmotnost 55kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 12kW
Plynová láhev Externí (mimo stůl)
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry hořáku  Ø30,5cm
Příslušenství Lávový kámen v balení, plátěný Canvas obal

      

OBSAH BALENÍ stolu s plynovým ohništěm manchester

  • Lávový kámen na překrytí ohniště
  • Ochranný plátěný obal na překrytí stolu
  • Regulátor plynu
  • Přívodní hadice
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití 


Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Kód Kód: 675
Kategorie: Stoly s ohništěm