MONTE CARLO - Betonový stůl s ohništěm

1 hodnocení
Betonový stůl s ohništěm
ZDARMAZDARMA

Betonový zahradní stůl s plynovým ohništěm nabízí výkon 16kW. Stůl má velkorysé rozměry 152x81x35cm a nabízí tedy dostatek odkládacích ploch okolo ohniště. Povrch stolu Monte Carlo je tvořen betonem s otiskem přírodního travertinu a je v šedém provedení. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich zahradních sedacích sestav v tmavě šedé barvě.

53 725 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O betonovém Stolu s OHNIŠTěm

Zahradní betonový stůl Monte Carlo nabízí hned 3 výhody v jednom. Jedná se o praktický a zároveň designový stůl, který současně dokáže díky 16kW výkonu nahradit klasický venkovní tepelný zářič. Jako bonus se díky integrovanému ohništi okamžitě stane tvůrcem pohodové a romantické atmosféry. Stůl má velkorysé rozměry 152x81x35cm a nabízí tedy dostatek odkládacích ploch okolo ohniště. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou (která je součástí balení), můžete získat klasický konferenční stolek. Betonový stůl s ohništěm Monte Carlo má povrchovou úpravu betonu s otiskem přírodního travertinu a je v šedém provedení. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, pro jejíž elegantní uschování je možné si dokoupit kryt na lahev v totožném designu. Díky svým rozměrům a barevnému provedení je ideálním doplňkem našich zahradních sedacích sestav v tmavě šedé barvě.

Z ČEHO JE betonový Stůl s OHNIŠTĚm MOnte carlo VYROBEN

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě. 

Technické parametry betonového stolu s ohništěm

Rozměry

152x81x35cm

Váha

102kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

16kW

Plynová láhev

Externí (mimo ohniště)

Materiál

Vysoce odolný litý beton

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

 

Obsah balení betonového stolu s ohništěm monte carlo

  • Výplň ohniště - dekorační sklo - modré
  • Kryt ohniště
  • Ochranný obal na přikrytí stolu
  • Regulátor plynu s přívodní hadici 3m
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 687
Kategorie: Stoly s ohništěm