FOR ARCH - 19.9.-23.9.2023 - Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 6C18 v hale 6 - PVA Letňany

KELLY III - Úložný box na zahradu - hnědý

3 hodnocení
Úložný box na zahradu
ZDARMAZDARMA

Úložný box na zahradu KELLY I je ideálním doplňkem k našim ratanovým sestavám. Pokud vás již nebaví nosit podsedáky a polštáře do svého domu, můžete je v klidu uložit do praktického úložného boxu, který ideálně sladíte se svou jídelní, či sedací soupravou v hnědé barvě. Pro absolutně suché prostředí, je box na polstry KELLY zevnitř opatřen nepromokavou textilií, která je uzavíratelná klasickým zipem. Pro zvýšení komfortu při vkládání polstrů dovnitř vám pomůže hydraulické otevírání víka tak, aby se samo při manipulaci nezavřelo.

12 500 Kč
Skladem (>5 ks)

Obecné informace o úložném boxu na zahradu KELLY

Úložný box na zahradu KELLY je ideálním doplňkem k našim ratanovým sestavám. Pokud vás již nebaví nosit podsedáky a polštáře do svého domu, můžete je v klidu uložit do praktického boxu, který ideálně sladíte se svou jídelní, či sedací soupravou v hnědé barvě. Pro absolutně suché prostředí, je úložný box na zahradu KELLY zevnitř opatřen nepromokavou textilií, která je uzavíratelná klasickým zipem. Pro zvýšení komfortu při vkládání polstrů dovnitř vám pomůže hydraulické otevírání víka tak, aby se samo při manipulaci nezavřelo.  

Z čeho je úložný box na zahradu vyroben

Celý box je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit úložný box na zahradu KELLY

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Ideální doplněk k sestavám z našeho obchodu, které jsou v identickém barevném odstínu
  • Hydraulické otevírání víka
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry úložného boxu na zahradu  

Materiál                           Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Hnědá
Počet kusů v sestavě 1x box
Rozměry boxu (ŠxHxV) 87cm x 87cm x 65cm

 Kód Kód: 1078
Kategorie: Boxy