PENNY III - velký zahradní box - hnědý

4 hodnocení
Velký zahradní box na polstry
ZDARMAZDARMA

Velký zahradní box na polstry PENNY III je ideálním doplňkem k našim ratanovým sestavám. Pokud vás již nebaví nosit podsedáky a polštáře do svého domu, můžete je v klidu uložit do praktického zahradního boxu, který ideálně sladíte se svou jídelní, či sedací soupravou v hnědé barvě. Pro absolutně suché prostředí, je zahradní box PENNY III zevnitř opatřen nepromokavou textilií, která je uzavíratelná klasickým zipem. Pro zvýšení komfortu při vkládání polstrů do boxu vám pomůže hydraulické otevírání víka tak, aby se samo při manipulaci nezavřelo.

18 900 Kč
Skladem (>5 ks)

Obecné informace o velkém zahradním boxu PENNY

Velký zahradní box na polstry PENNY III je ideálním doplňkem k našim ratanovým sestavám. Pokud vás již nebaví nosit podsedáky a polštáře do svého domu, můžete je v klidu uložit do praktického zahradního boxu, který ideálně sladíte se svou jídelní, či sedací soupravou v hnědé barvě. Pro absolutně suché prostředí, je velký zahradní box na polstry PENNY III zevnitř opatřen nepromokavou textilií, která je uzavíratelná klasickým zipem. Pro zvýšení komfortu při vkládání polstrů do boxu vám pomůže hydraulické otevírání víka tak, aby se samo při manipulaci nezavřelo. 

Z čeho je velký zahradní box PENNY vyroben

Celý box je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C.  Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. 

Konstrukce veškerých našich produktů jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit velký zahradní box na polstry penny

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Ideální doplněk k sestavám z našeho obchodu, které jsou v identickém barevném odstínu
  • Nadstandardní rozměry
  • Hydraulické otevírání víka
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry velkého zahradního boxu PENNY  

Materiál                           Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Hnědá
Počet kusů v sestavě 1x box
Rozměry boxu (ŠxHxV) 160cm x 81cm x 81cm

 

 

Kód Kód: 1123
Kategorie: Boxy