AMBER - Luxusní houpací závěsné křeslo - modré

4 hodnocení
Luxusní závěsné houpací křeslo
ZDARMAZDARMA

Luxusní houpací závěsné křeslo AMBER je unikátním doplňkem teras, zahrad, ale i interiérů. Jedinečnost tohoto "vajíčka" spočívá především v kvalitě provedení, použitých materiálech a nevšedním designu. Unikátní kombinace bílé hliníkové konstrukce a umělého ratanu opleteného modrou tkaninou v kombinaci s šedým polstrováním zaujme každého na první pohled. Toto luxusní houpací závěsné křeslo je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. 

36 600 Kč
Momentálně nedostupné

Obecné informace o luxusním závěsném křeslu AMBER

Luxusní houpací závěsné křeslo AMBER je jedinečným doplňkem teras, zahrad, ale i interiérů. Unikátnost tohoto "vajíčka" spočívá především v kvalitě provedení, použitých materiálech a nevšedním designu. Jedinečná kombinace bílé hliníkové konstrukce a umělého ratanu opleteného modrou tkaninou v kombinaci s šedým polstrováním zaujme každého na první pohled. Veškeré použité materiály jsou odolné proti vnějším vlivům počasí a hravě si tak poradí s deštěm, mrazem, ale i s UV zářením. Toto luxusní houpací závěsné křeslo je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. Vzhledem k absolutně totožnému provedení a odstínu modré barvy velmi doporučujeme zvážit koupi závěsného houpacího křeslo AMBER v kombinaci se sestavou Princess, či lehátkem MIA II. 

Z čeho je luxusní houpací závěsné křeslo AMBER vyrobeno

Přestože základ luxusního závěsného křesla AMBER tvoří konstrukce z lehkého hliníku, který zajišťuje korozivzdornost, má křeslo i s konstrukcí hmotnost 60 Kg. Je to způsobeno především silnými stěnami konstrukce, díky čemuž můžeme garantovat mnoholetou životnost a nosnost 150Kg. Kolem konstrukce je ručně vyplétán umělý ratan nejvyšší kvality, který je opleten unikátní textilií vhodnou pro venkovní užití a tedy odolnou vůči působení UV záření a nepříznivým vlivům počasí. 

Proč koupit luxusní závěsné houpací křeslo AMBER

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Jedinečný design umělého ratanu opleteného modrou unikátní textilií
  • Robustní konstrukce - hmotnost 60 Kg 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • nosnost 150Kg

 

Technické parametry luxusního závěsného křesla AMBER 

Materiál                            Umělý ratan opletený textilií, hliníková konstrukce
Barva nábytku Modro-bílá
Hmotnost 60 Kg
Nosnost 150 Kg
Počet kusů v sestavě 1x křeslo, 1x konstrukce
Rozměry celkem (ŠxHxV) 110cm x 110cm x 198cm

 

Kód Kód: 1004
Kategorie: Houpačky