PRINCESS - sedací souprava - modrá

5 hodnocení
Princess 5
ZDARMAZDARMA

!!! NOVINKA NA EVROPSKÉM TRHU!!!

Luxusní zahradní sedací souprava PRINCESS je ozdobou každé terasy rodinného domu. Unikátní design kombinace bílé hliníkové konstrukce a umělého ratanu opleteného modrou tkaninou v kombinaci s šedým polstrováním zaujme každého na první pohled. Na jednom konci rohové sedačky je klasické opěradlo, na té druhé pak praktický odkládací stoleček. Konferenční stolek je opatřen silným tvrzeným sklem v designu kamene. Díky 15 cm vysokému polstrování z velmi kvalitních materiálů určených pro venkovní použití a 10 dodávanými polštáři se stává posezení v soupravě Princess velmi relaxační záležitostí. Tato sedací sestava je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý.

99 900 Kč
Skladem

!!! NOVINKA NA EVROPSKÉM TRHU!!!

Luxusní zahradní sedací souprava PRINCESS je ozdobou každé terasy rodinného domu. Nabízí dostatek prostoru pro 5 osob a díky kvalitnímu zpracování a celkové hmotnosti neuvěřitelných 120 Kg uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Unikátní design kombinace bílé hliníkové konstrukce a umělého ratanu opleteného modrou tkaninou v kombinaci s šedým polstrováním zaujme každého na první pohled. Na jednom konci rohové sedačky je klasické opěradlo, na té druhé pak praktický odkládací stoleček z teakového dřeva. Konferenční stolek je opatřen silným tvrzeným sklem v designu kamene. Díky 15 cm vysokému polstrování z velmi kvalitních materiálů určených pro venkovní použití a 10 dodávanými polštáři se stává posezení v soupravě Princess velmi relaxační záležitostí. Tato sedací sestava je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. 

 

Přestože základ luxusní sedací soupravy Princess tvoří konstrukce z lehkého hliníku, který zajišťuje korozivzdornost, má souprava hmotnost 120 Kg. Je to způsobeno především silnými stěnami konstrukce, díky čemuž můžeme garantovat mnoholetou životnost. Kolem konstrukce je ručně vyplétán umělý ratan nejvyšší kvality, který je opleten unikátní textilií vhodnou pro venkovní užití a tedy odolnou vůči působení UV záření a nepříznivým vlivům počasí. Rovněž polstrování je tvořeno unikátní rychlo schnoucí pěnou, na povrchu pak materiál určený pro venkovní užití a jednoduchou údržbu.

 

Proč koupit luxusní sedací soupravu PRINCESS:

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Jedinečný design umělého ratanu opleteného modrou unikátní textilií
  • Robustní konstrukce - hmotnost 120 Kg
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování + 10 dodávaných polštářů 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan opletený textilií, hliníková konstrukce
Barva nábytku Modro-bílá
Hmotnost 120Kg
Polstrování Ano + 10 polštářů
Barva polstrování Šedá
Barva malých polštářků Modrá
Počet kusů v sestavě 1x levá pohovka, 1x pravá pohovka, 1x rohový kus, 1x stolek
Rozměry celkové (ŠxHxV) 297cm x 239cm x 72cm
Rozměry levá pohovka (ŠxHxV) 158cm x 80cm x 72cm
Rozměry pravá pohovka (ŠxHxV) 215cm x 80cm x 72cm
Rozměry rohový kus (ŠxHxV) 80cm x 80cm x 72cm
Rozměry stolek (ŠxHxV) 90cm x 90cm x 38cm
Kód Kód: 9040
Kategorie: Sedací sestavy