KATE (L) I - ratanová jídelní sestava - tmavě šedá

4 hodnocení
Venkovní posezení z umělého ratanu
ZDARMAZDARMA

Venkovní posezení z umělého ratanu KATE ve variantě L je ideální volbou pro rodinný odpočinek, či grilovaní na terase. Luxusní jídelní set se skládá z 4 pohodlných židlí a rozměrného stolu opatřeného 5mm tvrzeným sklem. Toto posezení je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. 

45 500 Kč
Skladem (1 ks)

Obecné informace o venkovním posezení KATE

Venkovní posezení z umělého ratanu KATE ve variantě L je ideální volbou pro rodinný odpočinek, či grilovaní na terase. Využití nalezne i při pořádání nejrůznějších oslav a to ať na zahradě, nebo v interiéru rodinného domku. Luxusní jídelní sestava se skládá z 4 pohodlných židlí a rozměrného stolu opatřeného 5mm tvrzeným sklem. Hlavní devízou tohoto venkovního posezení jsou především komfortní ratanové židle, které by se svou pohodlností daly nazvat spíše křesly. Toto venkovní posezení je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

z čeho je venkovní posezení kate vyrobeno 

Celé venkovní posezení je ručně vyplétané z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C. Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej venku mít prakticky celoročně. Polstrování židlí se nachází i v oblasti pod zády, díky čemuž se stává posezení ještě pohodlnějším.

Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat.

 

Proč koupit venkovní posezení KATE

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné polstrování i v oblasti zad
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou)

 

Technické parametry venkovního posezení kate  

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 4x židle, 1x stůl
Rozměry stolu (ŠxHxV) 181cm x 91cm x 75cm
Rozměry židle (ŠxHxV) 76cm x 76cm x 96cm

 

 

Kód Kód: 9018
Kategorie: Jídelní sestavy