KATE (M) I - Ratanový jídelní set na zahradu - tmavě šedý

3 hodnocení
Ratanový jídelní set
ZDARMAZDARMA

Ratanový jídelní set na zahradu KATE I ve variantě M nabízí ideální kombinaci kvality a praktičnosti. Disponujete menším prostorem, ale zároveň chcete mít pohodlné posezení pro 4 lidi? Díky jídelnímu stolu o úsporných rozměrech (90x90cm) je ratanový jídelní set KATE M ideální volbou. Nabídne přitom luxusní posezení v židlích opatřených nejen pohodlnými podsedáky, ale i polstrování v oblasti zad. Jídelní stůl je pak opatřen tvrzeným sklem o síle 5mm. Tento set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém.

36 900 Kč
Objednáno

Obecné informace o ratanovém setu Kate 

Ratanový jídelní set na zahradu KATE I ve variantě M nabízí ideální kombinaci kvality a praktičnosti. Disponujete menším prostorem, ale zároveň chcete mít pohodlné posezení pro 4 lidi? Díky jídelnímu stolu o úsporných rozměrech (90x90cm) je ratanový jídelní set KATE M ideální volbou. Nabídne přitom luxusní posezení v židlích opatřených nejen pohodlnými podsedáky, ale i polstrování v oblasti zad. Jídelní stůl je pak opatřen tvrzeným sklem o síle 5mm. Tento ratanový set je v antracitové barvě, polstrování pak v odstínu šedém. 

Z čeho je jídelní set KATE vyroben

Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C. Hliníková konstrukce ratanové jídelní sestavy zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné ji mít venku prakticky celoročně. Polstrování židlí se nachází i v oblasti pod zády, díky čemuž se stává sezení ještě pohodlnějším. 

Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. 

Proč koupit ratanový jídelní set KATE

  • Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce
  • Pohodlné polstrování i v oblasti zad
  • Úsporné rozměry jídelního stolu
  • Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)
  • Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) 

Technické parametry ratanového jídelního setu KATE 

Materiál                            Umělý ratan, hliníková konstrukce
Barva nábytku Antracit
Polstrování Ano
Barva polstrování Šedá
Počet kusů v sestavě 4x židle, 1x stůl
Rozměry stolu (ŠxHxV) 90cm x 90cm x 75cm
Rozměry židle (ŠxHxV) 76cm x 76cm x 96cm

 

 

 

Kód Kód: 9021
Kategorie: Jídelní sestavy