FOR ARCH - 19.9.-23.9.2023 - Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 6C18 v hale 6 - PVA Letňany

BIRMINGHAM - Jídelní stůl s ohništěm

1 hodnocení
Jídelní stůl s plynovým ohništěm
ZDARMAZDARMA

Luxusní jídelní stůl s integrovaným plynovým ohništěm. Stůl je vyroben z vysoce pevného betonu, vyztuženého skelným vláknem a můžete jej využívat venku tedy celoročně. Stůl s ohništěm BIRMINGHAM je vyroben v dekoru přiznaného betonu a je tedy skvělým doplňkem našich jídelních souprav v tmavě šedém i světle šedém provedení.

45 576 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O Jídelním Stolu s PLYNOVým OHNIŠTěm birmingham

Oheň od nepaměti spojoval lidi, vytvářel pocit bezpečí a soudržnosti. Tento věky ověřený koncept přenášíme do moderní doby, kdy je terasa či zahrada místem určeným pro odpočinek. Jídelní stůl Birmingham, s integrovaným plynovým ohništěm, nabízí možnost romantického posezení, setkání s přáteli, nebo naopak jen tak se sám zahledět do ohně u sklenky vína. Užívat si klid, vzduch a hřejivé teplo sálající z ohniště můžete u našeho stolu s výkonem 12kW a rozměrech 122x122x81cm. Díky své výšce je stůl i velmi praktický a můžete se tedy u něj plnohodnotně najíst za kulisy plápolajícího ohně. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, kterou můžete elegantně uschovat přímo dovnitř stolu. Jídelní stůl s plynovým ohništěm BIRMINGHAM je vyroben v dekoru přiznaného betonu a je tedy skvělým doplňkem našich jídelních souprav v tmavě šedém i světle šedém provedení.  

Z ČEHO JE jídelní Stůl s PLYNOVým OHNIŠTĚm birmingham VYROBEN

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším podmínkám. Naše stoly jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a plně certifikované pro provoz u nás i ve světě. 

Technické parametry jídelního stolu s plynovým ohništěm 

Rozměry

122x122x81cm

Váha

91kg

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

12kW

Plynová láhev

Uvnitř stolu

Materiál

Vysoce odolný litý beton

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

Rozměr ohniště

45x45 cm

Příslušenství

6Kg balení lávového kamene, plátěný Canvas obal

 

Obsah balení jídelního stolu s plynovým ohništěm birmingham

  • Ochranný plátěný obal na překrytí ohniště
  • Dekorační výplň ohniště - Lávový kámen
  • Regulátor plynu s přívodní hadicí
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

 

Kód Kód: 648
Kategorie: Stoly s ohništěm