MIA I - luxusní lehátko - šedé

1 hodnocení
Mia I 1
ZDARMAZDARMA

!!! NOVINKA NA EVROPSKÉM TRHU!!!

 

Že je lehátko Mia "něco extra", lze spatřit na první pohled. Unikátní design tvořený nevšedním tvarováním hliníkové konstrukce a hlavně ručně vázaným speciálním materiálem po obvodu (prvotřídní ratanové vlákno opletené speciální tkaninou, vhodnou pro venkovní užití) vám zajistí pocit jedinečnosti. Díky své nadstandardní hmotnosti 25 Kg nabízí nosnost velkorysých 150 Kg.  Vzhledem k absolutně totožnému provedení a odstínu šedé barvy velmi doporučujeme zvážit koupi lehátka Mia I v kombinaci se sestavami Florence, či Elizabeth

26 900 Kč
Skladem

!!! NOVINKA NA EVROPSKÉM TRHU!!!

 

Že je lehátko Mia "něco extra", lze spatřit na první pohled. Unikátní design tvořený nevšedním tvarováním hliníkové konstrukce a hlavně ručně vázaným speciálním materiálem po obvodu (prvotřídní ratanové vlákno opletené speciální tkaninou, vhodnou pro venkovní užití) vám zajistí pocit jedinečnosti. Díky své nadstandardní hmotnosti 25 Kg nabízí nosnost velkorysých 150 Kg.  Vzhledem k absolutně totožnému provedení a odstínu šedé barvy velmi doporučujeme zvážit koupi lehátka Mia I v kombinaci se sestavami Florence, či Elizabeth.  

 

Přestože základ luxusního lehátka Mia tvoří konstrukce z lehkého hliníku, který zajišťuje korozivzdornost, má lehátko hmotnost 25 Kg. Je to způsobeno především silnými stěnami konstrukce, díky čemuž můžeme garantovat mnoholetou životnost. Kolem konstrukce je ručně vyplétán umělý ratan nejvyšší kvality, který je opleten unikátní textilií vhodnou pro venkovní užití a tedy odolnou vůči působení UV záření a nepříznivým vlivům počasí.

 

Proč koupit luxusní lehátko MIA:

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Jedinečný design umělého ratanu opleteného šedou unikátní textilií
  • Robustní konstrukce - hmotnost 25 Kg 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan opletený textilií, hliníková konstrukce
Barva nábytku Šedá
Hmotnost 25 Kg
Počet kusů v sestavě 1x lehátko
Rozměry lehátka (ŠxHxV) 211cm x 71cm x 39cm
Kód Kód: 1111
Kategorie: Lehátka