FLORENCE - sedací souprava - šedá

3 hodnocení
Luxusní zahradní sedací souprava šedá
ZDARMAZDARMA

!!! NOVINKA NA EVROPSKÉM TRHU!!!

Luxusní zahradní sedací souprava FLORENCE je ozdobou každé terasy rodinného domu.  Unikátní design kombinace hliníkové konstrukce a umělého ratanu opleteného šedou tkaninou v kombinaci se světle šedým polstrováním vzbudí dojem elegance v u každé vaší návštěvy.  Díky 15 cm vysokému polstrování z velmi kvalitních materiálů určených pro venkovní použití a 10 dodávanými polštáři se stává posezení v soupravě FLORENCE velmi relaxační záležitostí. K dispozici jsou 2 samostatná křesla a téměř 2 metry dlouhá troj-sedačka. Tato sedací sestava je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý.

94 900 Kč
Skladem

!!! NOVINKA NA EVROPSKÉM TRHU!!!

Luxusní zahradní sedací souprava FLORENCE je ozdobou každé terasy rodinného domu. Nabízí dostatek prostoru pro 5 osob a díky kvalitnímu zpracování a celkové hmotnosti neuvěřitelných 100 Kg uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Unikátní design kombinace hliníkové konstrukce a umělého ratanu opleteného šedou tkaninou v kombinaci se světle šedým polstrováním vzbudí dojem elegance v u každé vaší návštěvy. V ceně jsou i dekorativní modré polštářky, které ještě podtrhnou dokonalý komfort nabízený luxusní sedací soupravu ELIZABETH. Konferenční stolek je opatřen oděruvzdornou povrchovou úpravou. Díky 15 cm vysokému polstrování z velmi kvalitních materiálů určených pro venkovní použití a 10 dodávanými polštáři se stává posezení v soupravě FLORENCE velmi relaxační záležitostí. K dispozici jsou 2 samostatná křesla a téměř 2 metry dlouhá troj-sedačka. Tato sedací sestava je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. 

 

Přestože základ luxusní sedací soupravy Florence tvoří konstrukce z lehkého hliníku, který zajišťuje korozivzdornost, má souprava hmotnost 100 Kg. Je to způsobeno především silnými stěnami konstrukce, díky čemuž můžeme garantovat mnoholetou životnost. Kolem konstrukce je ručně vyplétán umělý ratan nejvyšší kvality, který je opleten unikátní textilií vhodnou pro venkovní užití a tedy odolnou vůči působení UV záření a nepříznivým vlivům počasí. Rovněž polstrování je tvořeno unikátní rychlo schnoucí pěnou, na povrchu pak materiál určený pro venkovní užití a jednoduchou údržbu.

 

Proč koupit luxusní sedací soupravu FLORENCE:

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Jedinečný design umělého ratanu opleteného šedou unikátní textilií
  • Robustní konstrukce - hmotnost 100 Kg
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování + 10 dodávaných polštářů 
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C)

 

Technické parametry:

  

Materiál                            Umělý ratan opletený textilií, hliníková konstrukce
Barva nábytku Šedá
Hmotnost 100Kg
Polstrování Ano + 10 polštářů
Barva polstrování Šedá
Barva malých polštářků Modrá
Počet kusů v sestavě 2x křeslo, 1x troj-sedačka, 1x stolek
Rozměry křeslo (ŠxHxV) 75cm x 80cm x 72cm
Rozměry troj-sedačka (ŠxHxV) 195cm x 80cm x 72cm
Rozměry stolek (ŠxHxV) 90cm x 90cm x 38cm
Kód Kód: 9007
Kategorie: Sedací sestavy