WARREN GRAY - Stůl s ohništěm

1 hodnocení
Stůl s ohhništěm - šedý
ZDARMAZDARMA

Stůl s plynovým ohništěm Warren Gray ve tvaru dřevěného špalku je skvělým doplňkem na zahradu, terasu, či do zimní zahrady. Velkorysé rozměry stolu o průměru 100cm nabídnou dostatek odkládacího prostoru kolem ohniště. Díky designu dřevěného špalku ideálně vytváří, či doplňuje venkovskou atmosféru. Stůl s ohništěm je vyroben z lehkého betonu, vyztuženého skelnými vlákny, a je tedy odolný vůči povětrnostním vlivům i UV záření.

47 475 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O stolu s ohništěm warren gray

Stůl s plynovým ohništěm Warren Gray ve tvaru dřevěného špalku je skvělým doplňkem na zahradu, terasu, či do zimní zahrady. Velkorysé rozměry stolu o průměru 100cm nabídnou dostatek odkládacího prostoru a s výkonem 13,2kW pak ohniště zahřeje každou terasu. Stůl je ručně vyroben dle skutečného pařezu do takového detailu, že na něm dokážete spočítat i letokruhy. Ohniště designově vychází z modelu Manchester s tou výhodou, že díky jeho výšce lze plynovou láhev (5kg) umístit přímo dovnitř stolu. Stůl s ohništěm ve tvaru špalku je jednoduše vhodný všude tam, kde tento designový kousek dotvoří atmosféru a přinese klasický oheň bez jisker a kouře. Ke stolu je možné dokoupit sedáky ve tvaru menšího špalku, které jsou v absolutně totožném designu a ještě více pak dotvoří venkovskou atmosféru. Stůl s ohništěm Warren Gray je rovněž ideálním doplňkem našich sedacích souprav ve světle i tmavě šedé barvě.

Z ČEHO JE stůl s ohništěm warren gray VYROBEN

Neuvěříte, že není ze dřeva! Všechny naše stoly s ohništěm jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny (GRC-Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům.

TECHNICKÉ PARAMETRY stolu s OHNIŠTĚm warren gray

Rozměry 106x100x66cm (d/š/v)
Hmotnost 87kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 13,2kW
Plynová láhev Uvnitř stolu (5kg)
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry hořáku  Ø30,5cm
Příslušenství Lávový kámen v balení 6kg, plátěný Canvas obal

      

OBSAH BALENÍ stolu s ohništěm warren gray

  • Lávový kámen na překrytí ohniště
  • Ochranný plátěný obal na překrytí stolu
  • Regulátor plynu
  • Přívodní hadice
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití 


Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Kód Kód: 708
Kategorie: Stoly s ohništěm