CHARLOTTE - Luxusní zahradní lehátko - černé

6 hodnocení
Luxusní zahradní lehátko
ZDARMAZDARMA

Luxusní zahradní lehátko CHARLOTTE nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. O maximální pohodlí se postará 15 cm vysoké polstrování. Komfortní podhlavník dotahuje lehátko takřka k dokonalosti. CHARLOTTE není jen krásná, ale zároveň i velmi praktická. Celá konstrukce je z hliníku, polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat lehátko celoročně venku. Hliníková konstrukce sestavy je černá, polstrování pak v odstínu šedém.

26 900 Kč
Objednáno

Obecné informace o  luxusním zahradním lehátku

Luxusní zahradní lehátko CHARLOTTE nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. O maximální pohodlí se postará 15 cm vysoké polstrování. Komfortní podhlavník dotahuje lehátko takřka k dokonalosti. CHARLOTTE není jen krásná, ale zároveň i velmi praktická. Celá konstrukce je z hliníku, polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat lehátko celoročně venku. Hliníková konstrukce sestavy je černá, polstrování pak v odstínu šedém. Luxusní zahradní lehátko CHARLOTTE  je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. Vzhledem k absolutně totožnému provedení a použitých materiálů velmi doporučujeme zvážit koupi lehátka CHARLOTTE v kombinaci se sedací soupravou WINSOR

Z čeho je luxusní zahradní lehátko vyrobeno

Konstrukce lehátka je tvořena ze svařených silnostěnných hliníkových profilů. Nikde se nic nemontuje, tudíž se ani nemůže nic "rozvrzat" a lze tedy garantovat dlouholetou životnost. Polstrování je opatřeno vodoodpudivou vrstvou, vnitřky jsou pak vyplněny rychleschnoucí pěnou. (potah polstrování je vybaven zipem a lze je tedy pohodlně vyprat). Veškeré materiály jsou vhodné pro venkovní používání a snesou rozmezí teplot od -20 až do 50°C, zároveň jsou odolné proti působení UV záření. 

Proč koupit zahradní lehátko Charlotte

  • Absolutní novinka na evropském trhu
  • Krásný čistý nadčasový design
  • Robustní hliníková konstrukce 
  • Pohodlné 15 cm vysoké polstrování 
  • komfortní podhlavník
  • Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -20 až do 50°C) 

Technické parametry zahradního lehátka Charlotte  

Materiál                            Outdoorová textilie, hliníková konstrukce
Barva nábytku Černá
Barva polstrování Šedá
Polstrování Ano
Počet kusů v sestavě 1x lehátko
Rozměry lehátka (ŠxHxV) 205cm x 70cm x 39cm
Kód Kód: 1043
Kategorie: Lehátka