LAFITE - Barový stůl s ohništěm

1 hodnocení
Barový stůl s ohništěm
ZDARMAZDARMA

Barový stůl s plynovým ohništěm LAFITE ve tvaru sudu je skvělým doplňkem na zahradu, terasu, či do zimní zahrady. Ideální výška 116cm se postará o pohodlné sezení jako za klasickým barovým stolem, nebo prostě "na stojáka". Díky designu dřevěného sudu ideálně vytváří, či doplňuje venkovskou atmosféru. Barový stůl s ohništěm je v dekoru dřeva a díky lehkému betonu vyztuženému skelnými vlákny, tedy materiálu, ze kterého je vyroben, je odolný vůči povětrnostním vlivům i UV záření.

52 475 Kč
Skladem (1 ks)

OBECNÉ INFORMACE O barovém stolu s ohništěm lafite

Barový stůl s plynovým ohništěm LAFITE ve tvaru sudu je skvělým doplňkem na zahradu, terasu, či do zimní zahrady. Ideální výška 116cm se postará o pohodlné sezení jako za klasickým barovým stolem, nebo prostě "na stojáka". Díky ručně dekorovanému designu dřevěného sudu ideálně vytváří, či doplňuje venkovskou atmosféru. Ohniště ve tvaru sudu, opatřeného stolovací deskou, je jednoduše vhodné všude tam, kde tento designový kousek dotvoří atmosféru a přinese klasický oheň bez jisker a kouře. Barový stůl s ohništěm Lafite je potřeba připojit k propan-butanové láhvi, kterou lze elegantně schovat dovnitř stolu. S výkonem 13,2 kW zahřeje každou terasu. 

Z ČEHO JE barový stůl s ohništěm lafite VYROBEN

Všechny naše stoly s ohništěm jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny (GRC-Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům.

TECHNICKÉ PARAMETRY barového stolu s OHNIŠTĚm 

Rozměry Sud 110x75cm (v/průměr), deska 6x122cm (v/průměr)
Hmotnost 115kg
Typ plynu Propan, Propan / Butan
Výkon 13.2kW
Plynová láhev Uvnitř stolu
Materiál Vysoce odolný litý beton
Ovládání Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním
Rozměry hořáku  Ø30,5cm
Příslušenství Lávový kámen v balení, plátěný Canvas obal

      

OBSAH BALENÍ barového stolu s ohništěm lafite

  • Lávový kámen na překrytí ohniště
  • Ochranný obal na překrytí
  • Regulátor plynu
  • Přívodní hadice
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití 


Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Kód Kód: 666
Kategorie: Stoly s ohništěm