VERDI - Jídelní stůl s ohništěm

1 hodnocení
Jídelní stůl s ohništěm Verdi
ZDARMAZDARMA

Jídelní stůl s plynovým ohništěm VERDI přináší jedinečnou možnost posezení s přáteli u večeře, která je doplněna romantickou atmosférou plápolajícího ohně přímo uprostřed jídelní desky. Deska jídelního stolu je bezúdržbová, hygienická a maximálně odolná, ohniště pak disponuje výkonem 16kW. Jídelní stůl VERDI je ideálním doplňkem naších ratanových jídelních sestav.

88 560 Kč
Momentálně nedostupné

OBECNÉ INFORMACE O jídelním Stolu s OHNIŠTěm VERDI

Oheň od nepaměti spojoval lidi, vytvářel pocit bezpečí a soudržnosti. Tento věky ověřený koncept přenášíme do moderní doby, kdy je terasa či zahrada místem určeným pro odpočinek. Jídelní stůl s plynovým ohništěm VERDI přináší jedinečnou možnost posezení s přáteli u večeře, která je doplněna romantickou atmosférou plápolajícího ohně přímo uprostřed jídelní desky. Deska jídelního stolu je vyrobena z high-tech materiálu Neolith, který je 100% přírodní a zároveň bezúdržbový, hygienický a maximálně odolný. Ohniště disponuje výkonem 16kW a stává se z něj tak nejen designový, ale plně funkční součást stolu. Součást balení je designový skleněný větrný štít pro pohodlné používání stolu i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Jednoduchým překrytím ohniště zakrývací deskou (rovněž součást balení), můžete získat klasický jídelní stůl, aniž by kdokoliv poznal, že je něčím výjimečný. Ohniště je potřeba napájet z Propan-butanové lahve, kterou je možné uschovat do elegantní skříňky ukryté pod deskou stolu.  Jídelní stůl s ohništěm Verdi je vyroben v designu světlého mramoru nebo šedého přírodního kamene a je tedy skvělým doplňkem našich jídelních souprav ve světle i tmavě šedém provedení.

Z ČEHO JE jídelní Stůl s OHNIŠTĚm VERdi VYROBEN

Rám stolu je tvořen práškově lakovanou konstrukcí z pozinkované oceli,  deska stolu je pak vyrobeno z High-tech materiálu Neolith, který spojuje inovace s nejlepším designem. Výrobním postupem "spékání kamene" využívá novou technologii, která umožňuje vyrábět pracovní desky velmi vysoké kvality a ze 100% přírodních prvků. Materiál nepoužívá žádná pojiva a je tedy bezúdržbový, hygienický, odolný vůči poškrábání a nepoškozuje jej ani UV záření.

Technické parametry jídelního stolu s ohništěm VERdi

Rozměry

220x110x75cm

Typ plynu

Propan, Propan / Butan

Výkon

16kW

Plynová láhev

Interní (skřínka pod deskou stolu)

Materiál

Pozinkovaná ocel s práškovým lakováním, kámen Neolith

Ovládání

Elektronické zapalování s automatickým bezpečnostním vypínáním

 

Obsah balení jídelního stolu s ohništěm VERdi

  • Kryt ohniště v totožném dekoru stolu
  • Skleněný větrný štít
  • Dekorační výplň ohniště - Sklo (11,4kg balení)
  • Regulátor plynu s přívodní hadici
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití  

 

Kód Kód: 720
Kategorie: Stoly s ohništěm